Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

aparat

Odbitki cyfrowe - wywoływanie zdjęć online - dlaczego warto?

Do lamusa odeszły czasy ciemni, gdzie wywoływano zdjęcia analogowe. Jedynie pasjonaci fotografii starają się nadal utrwalać zdjęcia zrobione aparatem analogowym. Naświetlają zdjęcia na kliszy fotograficznej w formie negatywu, czyli obrazu o odwróconych kolorach (biały zamieniał się w czarny a czarny na biały). Wywołany w procesie chemicznym negatyw umieszczany jest w powiększalniku, który wyświetla obraz w większym formacie.
Gdy gaśnie światło obraz jest kierowany na papier światłoczuły, zdjęcie pojawia się na nim, choć nie było wcześniej widoczne. Po zamoczeniu papieru w specjalnych odczynnikach chemicznych pojawia się zarejestrowane wcześniej ujęcie.
Moment, w którym pojawia się zdjęcie to czysta magia, którą nadal zachwycają się pasjonaci fotografii.  

Takich ciemni już nie ma. Są jednostkowe punkty, które służą jedynie pasjonatom pielęgnującym fotograficzną tradycję, lub pragnącym czasami poeksperymentować.

zdjecia

Coraz trudniej spotkać też typowe zakłady fotograficzne zajmujące się naświetlaniem zdjęć cyfrowych. Te, które pozostały nadal utrzymują dość wysokie ceny za odbitki, bo korzystają z technologii drobnego naświetlania. Mamy także kioski, automaty w hipermarketach oferujące nam ekspresowy wydruk zdjęć z pendrive lub dysku. Takie punkty także oferują swoje usługi w wielokrotnie wyższych cenach niż drukarnia z prawdziwego zdarzenia.

profesjonalista

Rzecz się ma inaczej, gdy mamy do czynienia z maszynami dostosowanymi do masowego naświetlania. Tak jest w przypadku obsługi w FotoLab. Jesteśmy przygotowani na setki tysięcy zdjęć co godzinę, dlatego możemy oferować konkurencyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości naświetlenia. Odbitki realizujemy w 24 godziny i dostarczamy pod wybrany adres lub do punktu Paczki w Ruchu.

Z naszych usług korzystają profesjonalni fotografowie, którzy doceniają jakość wykonywanych przez nas zdjęć. Ceny utrzymujemy na niskim poziomie by sprostać oczekiwaniom Klientów utrzymując przystępną cenę.

Dodatkowo oferujemy wiele rabatów i promocji, które można znaleźć w naszej zakładce Promocje (w menu strony głównej), lub na naszym fanpage na Facebooku. Staramy się organizować liczne akcje rabatowe i promocyjne, by zaskakiwać mile naszych Klientów i dawać im szansę na wywołanie swoich wspomnień na kartach odbitek lub w SmartBooku.

Serdecznie zapraszamy.

 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.