Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Portret kobiety w ramce

Współczesna Mona lisa, czyli kobieca sesja portretowa - wszystko co musisz wiedzieć

Współczesne kobiety osiągają liczne sukcesy w życiu prywatnym i w sferze zawodowej. Szaleńcze tempo życia sprawia, że zapominają o własnych potrzebach i coraz rzadziej skupiają się na sobie. Czy warto utrwalić wizerunek kobiety sukcesu, matki, żony, przyjaciółki? Zdecydowanie tak. Odpowiedzią jest sesja portretowa kobieca. Co warto od niej wiedzieć?

Klasyczne zdjęcie kobiety

Wspaniała pamiątka dla siebie

W dobie Internetu oraz mediów społecznościowych prezentacja własnego wizerunku jest niesłychanie ważna. Sesja portretowa będzie świetnym sposobem na nietuzinkową promocję w sieci, ale i doskonałą pamiątką do prywatnego archiwum. Profesjonalną sesję zdjęciową trudno porównać do fotek robionych przez przyjaciół podczas wspólnych spotkań czy słynnych zdjęć „selfie”. Fotograficzne i doświadczone oko zarejestruje kadry eksponujące prawdziwą kobiecość, siłę i energię. To pamiątka, na którą zdecydowanie warto sobie pozwolić.

Uśmiechająca się kobieta

Dobre przygotowanie kluczem do udanych zdjęć

Portretowa sesja fotograficzna to wspaniałe przeżycie, do którego warto się przygotować. Dla wielu kobiet pierwszy raz przez profesjonalnym obiektywem może być nieco stresujący i onieśmielający. Sesja w terenie z pewnością sprawi, że poczujesz się komfortowo.

Postaw na lokalizację znajdującą się z dala od miejskiego zgiełku. Gęsty las, rzepakowe pole, a może tajemniczy most na obrzeżach miasta? Fotograf z pewnością wydobędzie mnóstwo pięknych kadrów, które będą niezapomnianą pamiątką z Twojego życia.

Delikatny portret kobiecy

Sesja portretowa kobieca – czarno-biała czy kolorowa?

Profesjonalne zdjęcia powstają w pełnym skupieniu z obu stron. Nie pozwól, by taki efekt się zmarnował i wybierz zdjęcia, które spełnią Twoje oczekiwania. Co przemawia do Ciebie bardziej – sesja portretowa czarno-biała czy kolorowa?

Zdjęcia monochromatyczne uważane są za bardziej artystyczne i lepiej wyrażają nastrój. Mówi się, że są szlachetniejszą formą prezentacji obrazu i potrafią przyciągnąć uwagę na dłużej. Jeśli zdecydujesz się na sesję w tym stylu, postaw na odbitki 20 × 30, które będziesz mogła wyeksponować w swoim domu. Z pewnością zrobią dobre wrażenie nie tylko na domownikach, ale i na odwiedzających Cię przyjaciołach.

Zdjęcia kolorowe z kolei odzwierciedlają piękno natury i piękno kobiecego wnętrza. Możesz wtedy dodatkowo zaszaleć z makijażem i wybrać bajkową scenerię na tło.

Portret kobiecy w czerni i bieli

Sesja zdjęciowa portretowa – inwestycja w dobre samopoczucie

Musisz wiedzieć, że zdjęcia kobiece nie mogą powstać w biegu. Na portretową sesję fotograficzną powinnaś zjawić się ze sporym zapasem czasu, by nie zerkać nerwowo na zegarek co kilka minut. Pamiętaj, że efekty zdjęć będą inwestycją w Twoje samopoczucie. Poświęć się całkowicie wydarzeniu, które utrwali Twój wizerunek w zupełnie innym świetle.

Artystyczny portret

Niezbędne elementy sesji zdjęciowej

Aby wszystko poszło zgodnie z Twoim planem i oczekiwaniami musisz wyposażyć się w elementy, bez których sesja portretowa się nie odbędzie. Pierwszym z nich jest makijaż, który zdecydowanie odbiega od tego stosowanego na co dzień. Skorzystaj z usług wizażystki, która dysponuje paletą profesjonalnych kosmetyków. Dzięki nim podkreślisz atuty swojej urody, a skóra nie będzie się błyszczeć.

O czym jeszcze musisz pamiętać? Drugim niezbędnym elementem jest stylizacja. Powinnaś dopasować ją do miejsca, w którym będzie odbywać się sesja. Skrupulatnie dobierz odzież i dodatki, tworząc na potrzeby sesji co najmniej dwa zestawy.

Efekty współpracy z fotografem otrzymasz w formie cyfrowej, Utrwal je także na papierze, wywołując odbitki 15x21, które możesz zachować w albumie lub podarować najbliższym.

 


 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.