Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Co podarujesz w te Święta?

Święta, imieniny, urodziny, dzień nauczyciela lub bez okazji. Lubimy dawać prezenty. Uwielbiamy patrze na reakcje obdarowywanych. Na uśmiech, łzy wzruszenia, na znak, że spełniliśmy czyjeś marzenie.

Skarpetki, szaliki, rękawiczki, kapcie to typowe upominki świąteczne. Zapewne dawaliśmy je niejednokrotnie bliskim. To praktyczne prezenty, ale dawane często nie cieszą już tak bardzo.

Szukamy wyjątkowych pomysłów. Jedni ofiarują voucher zakupowy, inni lot ze spadochronem lub przejażdżkę sportowym samochodem. Jednak takie prezenty przeminą. Chwila emocji, kolejny ciuch w szafie lub krem na półce z kosmetykami.

para

 

My proponujemy prezenty, które wywołają najwspanialsze wspomnienia za każdym razem gdy bierzemy je do rąk. 

 

para 2

 

Odbitki 10x15 w ozdobnym pudełku to prezent doskonały dla rodziców, babci, dziadka, dla przyjaciółki jak i ukochanej osoby. Pudełko mieści aż 100 zdjęć a każde z nich skrywa Waszą historię. 

pudelko

Możemy także podarować zdjęcia w większym formacie, które obdarowana osoba może umieścić w ramce i postawić w widocznym miejscu. 

 

Dla najbardziej wymagających mamy odbitki XXL drukowane. Zdjęcie w takim formacie wymaga najlepszej jakości, lecz może być doskonałą ozdobą pokoju, czy salonu. Umieszczone w ramie, lub przyklejone na ścianę - będzie zaskakującym elementem dekoracyjnym.

 

Podarujmy w te święta coś wyjątkowego.

Dzięki naszemu kreatorowi prezenty świąteczne możecie wykonać nie wychodząc z domu. Wystarczy kilka zdjęć, kilka minut i prezent świąteczny wywołujący najlepsze wspomnienia - gotowy!

 

Jeśli dodatkowo chcesz dokonać zakupu po okazyjnych cenach zapraszamy do naszej zakładki PROMOCJE. Stale zmieniamy tą ofertę, by każdy mógł znaleźć rabat na interesujący go format. 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.