Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Album z wakacji

Jak zrobić pamiątkowy album z wakacji? 3 pomysły DIY

Beztroskie letnie dni upłynęły w okamgnieniu i w każdej szkole wybrzmiał już dźwięk pierwszego dzwonka. Z uśmiechem na ustach powracasz do zdjęć, które przywołują najlepsze letnie wspomnienia. Czy wiesz, jak zachować na dłużej te piękne chwile? Wykonaj własny album z wakacji i ciesz się wspomnieniami, kiedy tylko chcesz!

Pamiątka i inspiracja dla kolejnych pokoleń

Dwa miesiące wolnego od zajęć szkolnych to czas sprzyjający spontanicznym rozrywkom i zacieśnianiu więzi z najbliższymi. Własnoręczny album z wakacji będzie świetną pamiątką z letnich wydarzeń oraz inspiracją dla przyszłych pokoleń.

Dziś oryginalność jest wartością, którą szczególnie ceni się w młodzieżowym środowisku. Zapewne każdy w gronie Twoich rówieśników wyróżnia się cechą, której nie ma nikt inny. I o to właśnie chodzi! Unikalność to jednak nie tylko cecha, z którą warto obnosić się na zewnątrz. Pielęgnowanie uczuć czy relacji z najbliższymi może również odbywać się w wyszukany i spersonalizowany sposób. Przykładem może być właśnie pamiątkowy album z wakacji diy. Zaraz przeczytasz o tym, jak wykonać go samodzielnie.

Jak zrobić album z wakacji? Sprawdź nasze propozycje

Foto-pamiątka z wakacji może przybrać dowolny format. Do wykonania albumu niezbędne są „materiały dowodowe”, czyli odbitki 10x15 lub zdjęcia w dowolnie wybranym przez Ciebie rozmiarze.  Jeśli planujesz wykonać taki album, a za oknem panują jeszcze letnie upały, zapoznaj się z naszym artykułem pt. Jak zrobić oryginalne zdjęcia z wakacji. Wykorzystaj nasze pomysły na wyjątkowe kadry, by stworzyć z nich później piękną pamiątkę na lata.

Album DIY

Scrapbooking album diy – co będzie Ci potrzebne?

Tak naprawdę potrzebujesz rzeczy, z których większość zapewne zalega w szufladzie ze szkolnymi rzeczami. Taśma klejąca, nożyczki, klej, ołówek, linijka oraz gumka – te artykuły w zupełności wystarczą do precyzyjnego wykonania pracy. Do tego przydadzą się również artykuły ozdobne, które nadadzą Twojej pracy unikalnego charakteru. Zajrzyj do osiedlowego sklepu papierniczego lub odwiedź jeden ze sklepów online z artykułami do scrapbookingu. Kupisz tam barwne arkusze, a także liczne dodatki, takie jak tekturki, dziurkacze, malutkie kwiatki z papieru, cekiny, guziki czy piórka, które wraz z Twoimi zdjęciami stworzą unikalną, pamiątkową kompozycję.

Album z wakacji na gotowej bazie

Jak wykonać pamiątkowy album z wakacji? Wszystko zależy od Twoich zdolności manualnych. Możesz kupić gotową bazę oraz kilka wspomnianych wyżej artykułów DIY, by stworzyć wartościową pamiątkę pełną letnich wspomnień. Pamiętaj, by nadać im osobisty charakter. Wzbogać zawartość albumu o cytaty lub osobiste przemyślenia, zabawne sytuacje czy słowa, które utknęły Ci w sercu. Czy nie jest to wyjątkowy pomysł na album z wakacji?

Scrapping - album na zdjęcia

Wykorzystaj kołonotatnik i spersonalizuj jego wnętrze

Nie musisz zaopatrywać się w profesjonalne akcesoria do scrapbookingu, by zachować letnie kadry na zawsze. Jak zrobić pamiątkowy album z wakacji mniejszym kosztem? Kup kołonotatnik w twardej oprawie i zgromadź kilka pamiątek z wakacji. Muszelki znad morza, bilety z koncertów, papierek po batoniku skonsumowanym na górskim szczycie – te gadżety sprawią, że Twój wakacyjny album, przeplatany wyjątkowymi kadrami, będzie osobistym pamiętnikiem, do którego będziesz chętnie wracać.

Album z wakacji scrapbooking – krok po kroku z najlepszymi

Jeśli masz nadzwyczajne zdolności manualne i lubisz tworzyć rzeczy z papieru, możesz wzorować się na osobach, które są w tej kategorii specjalistami. Wejdź na Youtube i wpisz frazę „album z wakacji jak zrobić”, a wyświetli Ci się obszerna lista tutoriali, w których scraperki szczegółowo objaśniają, jak stworzyć własną pamiątkę krok po kroku. Z filmików dowiesz się wszystkiego – nie brakuje w nich precyzyjnych wskazówek i porad na piękny i trwały album diy, listy niezbędnych akcesoriów oraz dokładnych instrukcji wykonania.

Zainspirowaliśmy Cię do działania? Przygotuj swoje odbitki 15x21 oraz materiały, na których chcesz pracować, i oddaj się twórczej magii! Oprócz radości tworzenia zyskasz przede wszystkim oryginalną pamiątkę z wakacji, która podbije serca najbliższych.
 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.