Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Mamy pomysł na prezent dla Mamy

Już za kilka dni Dzień Matki. Na pytanie kto jest najważniejszą osobą w Waszym życiu wielu odpowie, że jest nią właśnie Mama. Osoba, która poświęciła swoje życie bez reszty, by dać nam poczucie bezpieczeństwa i szczęście. Kobieta, która ma za sobą wiele nieprzespanych nocy, wieczorów spędzonych w oknie i łez wylanych z bezsilności. Autorka najlepszych śniadań, obiadów, kolacji, spełniająca najbardziej wymagające preferencje kulinarne. Jedyna osoba na świecie z uprawnieniami na miarę psychologa, pielęgniarki, szofera, tragarza - niezłomna i wytrwała. W oczach swoich dzieci jest bohaterką i pierwszą prawdziwą miłością. 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Kwiaciarnie tego dnia wydadzą tuziny czerwonych róż a producenci czekoladek odnotują znaczny wzrost sprzedaży swoich produktów.

Jaki prezent jest idealny dla mamy?


Nie trzeba drogich upominków, niezwykłych niespodzianek. Liczy się pamięć, gest, by mama poczuła, że jest ważna i kochana. Warto zastanowić się co sprawia, że się uśmiecha, że z jej oczu płyną łzy wzruszenia. Być może jest to zwykłe: Kocham Cię Mamo, gdyż nie słyszy tego zbyt często. A może najwięcej radości sprawi jej Wasza obecność?

Być może na dysku posiadacie zdjęcia z mamą. Jak trzymała Was za ręce, gdy stawialiście pierwszy krok. Chwila, w której pomagała Wam dmuchać świeczki na torcie, gdy uczyła Was gotować. Mama jest obecna podczas wszystkich najważniejszych uroczystości: urodziny, komunia, ślub. W takich sytuacjach zawsze jest blisko.

gotowanie z mamą

A gdyby tak ofiarować jej te chwile? Waszą wspólną historię od narodzin do dnia dzisiejszego? Gwarantujemy, że taki prezent będzie dla niej cenniejszy niż tuziny róż i pudełka czekoladek. Taka pamiątka od serca dla największego serca przepełnionego bezgraniczną miłością jest dowodem na Waszą obecność, wdzięczność i pamięć.

mama córka

Polecamy odbitki zdjęć w ozdobnym pudełeczku, jako prezent idealny dla każdej mamy. Dodatkowo wykorzystując kod FTLDLAMAMY możecie wykonać odbitki 10x15 już za 0,21 zł/szt (oferta dotyczy odbitek błyszczących bez uszlachetnienia). Zapamiętajcie kod i wpiszcie go w koszyku podczas składania zamówienia. Kod jest ważny do 31.05.2019 r i dotyczy odbitek powyżej 20 szt.

 

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.