Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Pakiet świątecznych prezentów

Pomysły na świąteczne zdjęcia - skąd czerpać?

Święta to czas, który chcemy utrwalić w kadrach w jak najpiękniejszy sposób. Ciepłe światło lampek i piękny wystrój wnętrz sprzyja fotografiom w wyjątkowym klimacie. Jednak często okazuje się, że podobnych fotek masz już dziesiątki, a żadna nie wyróżnia się niczym szczególnym. Zainspiruj się naszymi pomysłami i wykonaj świąteczną sesję w zimowym stylu.


Internet – czy wiesz, gdzie szukać?


Wirtualna przestrzeń jest doskonałym źródłem inspiracji. Przeglądając zasoby sieci, bez problemu możesz zrealizować własne pomysły na świąteczne zdjęcia. Gdzie zatem szukać? Sprawdź Pinterest – platformę, która od lat stanowi niewyczerpalne źródło pomysłów dla twórców wszystkich kategorii.


Możesz tam znaleźć inspiracje na oryginalne kadry, a także sposoby na przygotowanie świątecznych aranżacji. Wiele z nich będzie zawierać ręcznie robione produkty – możesz podjąć się ich wykonania, co przyniesie Ci jeszcze większą satysfakcję i wprawi w cudowny nastrój.

Odbitki 10x13 na sznurku


Moodboard – tablica z optymistycznym przesłaniem


Moodboard to technika stosowana w grafice. To taka tablica składająca się z kilku zdjęć, wzbogacona o teksty, hasła i ozdobniki. Całość sugeruje konkretną stylistykę – święta, uroczystość zaślubin czy dowolne wydarzenie, które zapadło w pamięć członkom Twojej rodziny.


Moodboardy zazwyczaj wykonuje się w programach graficznych. Ich forma może odzwierciedlać chaos, jednak zbyt rozbudowane tablice źle się odczytuje. Gotowy zestaw zdjęć wraz z kompletem ozdobników możesz wydrukować w formie plakatu, który oprawisz w ramkę. Jeśli tematem przewodnim jest Boże Narodzenie – wykorzystaj zdjęcia z zeszłorocznej mini sesji świątecznej i zleć wydruk na dobrej jakości papierze.

Moodboard ze zdjęciami świątecznymi


Zdjęcia prosto z planu filmowego


„Kevin sam w domu” lata temu wtopił się w świąteczne zwyczaje Polaków. Ile razy zdarzyło Ci się obejrzeć serię przygód sprytnego małego chłopca, który dzięki swoim pomysłom wygrywa z parą złodziei? Nie ma się co oszukiwać – każdy z nas zna te sceny na pamięć. Inspiracje z filmów możesz z łatwością przenieść w swoją codzienność.


Sesja świąteczna w domu stylizowana na wzór jednego z filmowych hitów to świetny sposób na zabawne kadry. Zapisuj te, które chcesz wykorzystać we własnym domu i wykonaj, gdy we wnętrzach pojawią się pierwsze ozdoby. Efekty swoich prac uwieczniaj na papierze – idealnie sprawdzą się odbitki 10x15 oraz odbitki 20x30. Z kompletu zdjęć możesz stworzyć piękną galerię, która ozdobi Twoje ściany w wyjątkowym stylu.

Zdjęcie rodziny w świątecznych strojach


Wyjątkowe pomysły na zdjęcia świąteczne


Fotki zatrzymują magiczny czas, jednak pokazują też, jak szybko upływa. Za kilka lat z sentymentem powrócisz do zdjęć, analizując każdy detal. Pamiętaj – im ciekawszy pomysł na świąteczne zdjęcie, tym więcej wspomnień z nim związanych! Nie szczędź więc swojej wyobraźni i inspiruj się tym, co Cię otacza.

Zdjęcie świąteczne w teefonie


 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.