Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitki w prezencie

Odbitki - idealny pomysł na oryginalny prezent 

Co sobie myślisz, gdy w prezencie dostajesz kolejną butelkę wina lub zestaw składający się z bukietu kwiatów i pudełka czekoladek? Nuda, prawda? Teraz odwróć sytuację i postaw się w roli wręczającego. Męczy Cię brak pomysłu na oryginalny prezent? Przeczytaj ten wpis i daj się zainspirować! 

Odbitki – osobisty prezent na każdą okazję 

„Fotografie to kęsy czasu, które można wziąć do ręki” – słowa wybitnej fotografki Angeli Carter najlepiej oddają sens robienia zdjęć. Każdy kadr jest jak obraz, będący źródłem doskonałych wspomnień. Zapewne doskonale wiesz, jakie emocje mogą wywołać kadry sprzed lat. Czy teraz podzielasz nasze zdanie, że zdjęcia to idealny pomysł na prezent? 

Pakowanie odbitek w ozdobny papier

Codzienna fotografia emocjonalna 

Fotografia jest dziedziną, która urosła do rangi sztuki. Wymaga wprawnego oka, bo tylko wtedy jest w stanie wyłowić szczere emocje przemyślaną kompozycją. Czy aby na pewno? Otóż nie! Zdjęcia, które robisz amatorsko każdego dnia, mają równie duży ładunek emocjonalny. Dlaczego tak jest? To proste – wywołują konkretne emocje, znane wyłącznie Tobie i osobom ze zdjęcia. 

Okoliczności powstania każdego kadru są jak osobista minihistoria. To dzięki fotkom wciąż pamiętasz o tym, że Twój przedszkolak uśmiechał się szeroko tuż po przedstawieniu przygotowanym na Dzień Matki, a dumny wzrok córki na innym zdjęciu sprzed lat oznacza, że właśnie samodzielnie upiekła swoje pierwsze ciasto. Takie historie można mnożyć – nie tylko przez lata, ale i przez całe pokolenia. 

Zdjęcie w ramce

Zdjęcia na prezent – świetny pomysł! 

Kadry zatrzymują to, co kruche i ulotne, a także to, co dawno zamazało się w pamięci. To dzięki tym kolorowym obrazkom nadal możesz wracać do wspomnień i malować je w myślach dokładnie takimi, jakimi były. Chcesz wykorzystać zdjęcia na prezent? Kliknij ten link, a dowiesz się, dlaczego warto i jak to zrobić. 

Album z odbitkami

Nie tylko na rodzinne uroczystości 

Odbitki mogą być wyjątkowym upominkiem na rodzinne święta oraz z okazji dni, które świętujesz w gronie najbliższych. Zdjęcia doskonale sprawdzą się jako prezent na Dzień Matki czy upominek z okazji urodzin siostry. Z powodzeniem wykorzystasz rodzinne kadry jako prezent na Dzień Babci i Dziadka czy pamiątkowy drobiazg dla syna, który właśnie opuszcza rodzinne gniazdo i wybiera się na studia. 

Odbitki można podarować nie tylko osobom z domowego kręgu. Coraz częściej przygotowuje się zdjęcia jako oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela czy trafiony prezent na Dzień Kobiet dla koleżanek z klasy. Czasem jest to symboliczny gest, a czasem komplet kadrów darowany szczególnej osobie – niezależnie od przeznaczenia zdjęcia zawsze wywołają wzruszenie, pozostawiając trwały ślad na sercu. 

Fotografia rodzinna

Odbitki – prezent, który ma wiele imion 

Jedną z największych zalet (oprócz wspomnianych, oczywiście, mocy wzbudzania wachlarza emocji) jest ich atrakcyjna cena. Koszt jednej odbitki zaczyna się od kilkudziesięciu groszy. To naprawdę niewiele w porównaniu do wzruszenia, jakie powoduje :) Z tego względu można je podarować na wiele okazji i w różnej formie. Prezent na Dzień Ojca? Wywołaj odbitkę w większym formacie i opraw w ramki. Prezent na walentynki? Spraw drugiej połowie niespodziankę i przygotuj fantazyjny kolaż w kształcie serca! 

Moc wrażeń i błysk w oku 

Powiedzmy to otwarcie – w dzisiejszych czasach ciężko zrobić na kimś wrażenie oryginalnym prezentem. Laptop, hulajnoga elektryczna czy najnowszy model iPhone’a to już niemal standard, który – choć praktyczny – kosztuje naprawdę sporo. 

Uderz w czułe struny serca i przygotuj oryginalny prezent na Gwiazdkę lub Wielkanoc dla kogoś, kto ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Zatrzymaj wyjątkowe chwile w kadrze, wywołaj odbitkę i opraw w ramkę. Niech ten konkretny kadr będzie symbolem Twojego uczucia do drugiej osoby. Masz więcej takich zdjęć? Przygotuj z nich pamiątkowy album! Przenieś wybrane zdjęcia na karty fotoksiążki i podaruj komuś jako spersonalizowany prezent na Mikołaja. Wrażenia gwarantowane. :) 

Odbitki i prezenty

Pakowanie prezentów – sztuka DIY 

Wyjątkowy prezent zasługuje na oryginalne opakowanie! Bez względu na to, czy szykujesz właśnie fotograficzny prezent na Dzień Chłopaka czy pamiątkowe kadry do rodzinnego albumu, musisz stylowo je zapakować. Tu znajdziesz inspiracje, dzięki którym Twoje upominki zyskają wyrazistości. 

Możesz nam wierzyć na słowo – kreatywność ma o wiele większą wartość od niejednego drogiego podarunku. Ładnie zapakowany prezent sugeruje, że włożono w to mnóstwo serca, poświęcając cenny czas, a sama zawartość z pewnością rozczuli niejednego obdarowanego. Jeśli więc chcesz, by dany prezent był naprawdę osobisty, ozdób go w charakterystycznym dla siebie stylu. Możesz wykorzystać w tym celu arkusz szarego papieru, który przewiążesz sznurkiem i suszonymi kwiatami, lub własnoręcznie ozdobić ramkę, w której znajduje się zdjęcie. 

Odbitki w świątecznej aranżacji

Poznaj sekret wzruszających kadrów 

Chcesz zainspirować najbliższych do tego, by spędzali wspólnie więcej czasu? Podaruj im odbitki w nowej odsłonie. W Fotolab oferujemy Ci kilka prostych opcji, dzięki którym Twoje zdjęcia zyskają nowoczesnego stylu. Możesz dokonać inteligentnej korekty, nadać zdjęciom ciekawych efektów kolorystycznych, a nawet stylowo je wykadrować! 

Kiedy już trzymasz w dłoniach komplet swoich odbitek, zastanów się, na kim mogą zrobić największe wrażenie. Oczywiście – najstarsi członkowie rodziny podchodzą do zdjęć bardzo sentymentalnie. Pewnie dlatego, że jako wiekowi ludzi doceniają piękno drobnych gestów, które odświeżają ich pamięć. Podaruj odbitki ukochanym dziadkom i wsłuchaj się w rodzinne historie sprzed lat. Odbędziesz fascynującą podróż do przeszłości i poznasz familijne sekrety, które być może przyprawią Cię o szybsze bicie serca. Dla Ciebie będzie to cenna lekcja, a dla obdarowanych niezwykła okazja do wspomnień. 

Odbitki to oryginalny prezent dla każdego i na każdą okazję. Spraw radość bliskim Ci osobom i podaruj im wspomnienia w najpiękniejszej formie. Odpowiednio oprawione i zapakowane zdjęcia z biegiem lat nabiorą wartości i staną się bezcenną pamiątką. To jeden z niewielu prezentów, które bez względu na upływający czas głęboko poruszają umysł. Chcesz sprawić komuś przyjemność wyjątkowym zestawem kadrów? Z Fotolab jest to możliwe! 

Zdjęcie rodzinne mikołajkowe

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.