Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Tańcząca para zakochanych

Pokaż swojej drugiej połówce jak ją widzisz na co dzień

Choć Walentynki, jako święto, mają wielu przeciwników, dla wielu z nas stanowią idealną okazję do pokazania naszej drugiej połówce, jak bardzo ją kochamy. Jeżeli szukasz niebanalnego pomysłu na tegoroczny prezent - podpowiemy Ci, jak przygotować oryginalny podarunek! 

Szczęśliwa para

Oryginalny prezent na Walentynki

Pamiętaj - to pomysł na prezent, a nie jego cena ma znaczenie! Zapomnij o kolejnej butelce wina, opakowaniu czekoladek, czy bukiecie kwiatów - w tym roku postaw na coś wyjątkowego. Twój prezent powinien emanować ogromem miłości, jaką darzysz ukochaną osobę. Wybierz rozwiązanie, które sprawi, że Twojej Walentynce zabraknie słów! 

Nie ma w naszym życiu niczego cenniejszego niż wspólnie spędzone chwile z tymi, których kochamy najbardziej. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. A gdyby tak w ramach prezentu walentynkowego podarować zatrzymany czas?  Niestety, nie opatenotwaliśmy jeszcze wynalazku, który pozwoli na podróże w czasie lub zamrożenie danego momentu, by móc cieszyć się nim jak najdłużej - mamy jednak na to inny, bardziej przyziemny sposób! 

Podaruj bliskiej osobie wspólnie spędzone chwile uwiecznione na… odbitkach! Na pewno wiele fotek przetrzymujesz w pamięci swojego telefonu lub komputera - Walentynki to idealna okazja by przenieść je na papier! Idealny prezent prosto z dysku… to znaczy z serca! ? Pierwsza randka, wspólna podróż, impreza urodzinowa czy nawet niedzielny spacer - każda z tych okazji zasługuje na utrwalenie - w końcu każdą z tych chwil spędziliście razem! 

Miłość ma wiele wymiarów - dlatego mamy tak dużo formatów zdjęć, dzięki którym zachowasz najpiękniejsze, wspólnie spędzone chwile na dłużej! Tworząc kolekcję Waszych wspomnień możesz zaszaleć i do kilku z nich dopasować różne formaty - wybierz te, które najlepiej pasują do wymiaru Waszych cudownych przeżyć. 

Splecione ręce zakochanych

Prezent na Walentynki DIY

Zależy Ci na tym, by tegoroczny prezent walentynkowy był maksymalnie osobisty? Pokaż swojej drugiej połówce jak widzisz ją na co dzień! Jak to zrobić? Zgromadź zestaw zdjęć, na których znajduje się Twój ukochany lub ukochana podczas typowych, codziennych czynności. Piękno możesz odnaleźć nawet w … zmywaniu naczyń! W ten sposób, oprócz podarowania nowej perspektywy, wyrazisz również swoją wdzięczność drugiej osobie za to, ile wysiłku wkłada w Wasz związek każdego dnia. 

Para w łóżku

Nie posiadasz takich zdjęć? Niczym się nie martw - w ramach prezentu walentynkowego możesz zorganizować swojej drugiej połówce amatorską sesję dokumentalną, podczas której uchwycisz jej piękno w trakcie wykonywania najbardziej przyziemnych czynności. To właśnie fotografia pozwala nam na zatrzymanie detali, które w codziennej gonitwie bardzo szybko nam umykają. Nie sprzątaj z tej okazji mieszkania, nie wyciągaj z szafy specjalnej kreacji - postaraj się uchwycić esencję Twojej ukochanej lub ukochanego, jako osoby. Pamiętaj, że taki domowy chaos bywa bardzo malowniczy - świadczy też o tym, że Wasz dom żyje razem z Wami. Nie przejmuj się też tym, że zdjęcia mogą wyjść słabo - nawet niezbyt ładne fotki są fantastyczną pamiątką, do której z chęcią będziecie wracać po latach. Każde takie zdjęcie to zamknięta w ramach fotografii chwila, która już nie wróci. 

Chociaż miłość powinno celebrować się każdego dnia to warto raz do roku zrobić to z większą pompą w Walentynki. Wybierz sposób, w który będziesz celebrować je w tym roku - a wspomnienia z nimi związane wywołaj w Fotolab

Odbitki zdjęć

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.