Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Kreatywne zabawy z klasą

Co powinno znaleźć się na zdjęciach ślubnych, czyli kreatywne zabawy z klasą

Zabawy weselne mają za zadanie uatrakcyjnić przyjęcie i zintegrować ze sobą gości. Jeszcze kilka lat temu niechętnie brano udział w takich konkursach, kojarząc je przede wszystkim z uczuciem zażenowania przed sporą publicznością. Dziś na przyjęciach ślubnych odbywają się kreatywne zabawy z klasą, z których można utworzyć wyjątkowy reportaż ślubny.

Podróż dookoła świata

Zadaniem wodzireja jest wprowadzić kreatywne zabawy weselne, które sprawią, że goście chętnie wyjdą na parkiet, by wziąć udział w wesołym przedsięwzięciu. Jedną z takich zabaw jest „Podróż dookoła świata”, która przypomina nieco tradycyjny pociąg. Goście ustawiają się jeden za drugim i wężykiem okrążają salę weselną w rytm puszczanej muzyki. DJ co jakiś czas informuje, do jakiego kraju przybyli goście, a ich zadaniem jest odtworzenie charakterystycznego dla regionu tańca. Taka zabawa to spore pole do popisu dla fotografa, który jest w stanie pstryknąć naprawdę ciekawe zdjęcia z wesela.

Zdjęcia ślubne

Muzyka pokoleń

To kolejna zabawa, która dostarczy gościom wyśmienitej rozrywki. Bierze w niej udział kilka par z różnych pokoleń. Zabawa polega na tym, by każda z par zatańczyła w rytm muzyki charakterystycznej dla innego pokolenia. I tak właśnie goście będą obserwować, jak Para Młoda porusza się w rytm piosenki Ireny Santor, a dziadkowie bujają się do słów dzisiejszego rapu. Powodzenie zabawy zależy od kreatywności DJ-a, a przede wszystkim od dystansu samych uczestników.

Zdjęcia z wesela

Jaka to melodia

Niektóre zabawy weselne z klasą warto organizować po oczepinach, kiedy goście są już w szampańskich nastrojach, a stres związany z ceremonią kościelną na dobre odpuścił. Kolejną propozycją jest „Jaka to melodia”, w której uczestnicy nucą piosenkę, mając na uszach założone słuchawki. Wielokrotnie okazywało się, że niektórzy z gości mają wyjątkowy talent do rozbawiania gości swoim przejmującym, mocno rozrywkowym głosem.

Odbitki z wesela

Podaj wałek

To jedna z zabaw ruchowych, w której goście zawsze chętnie biorą udział. Rozrywka polega na tym, by goście stojący w dużym kole przekazywali sobie kolejno wałek do ciasta…bez używania rąk. Ta zabawa zawsze wywołuje salwy śmiechu wśród uczestników, zwłaszcza gdy przedmiot zostanie upuszczony na podłogę, trzeba go zgrabnie podnieść i podać dalej. Goście weselni zawsze wykazują się kreatywnością, tworząc między sobą najbardziej szalone figury. Świetna zabawa gwarantowana!

Wymieniliśmy powyżej kreatywne zabawy weselne, które sprawdzą się w każdym ślubnym towarzystwie. Pomimo stale pojawiających się nowych propozycji, Młodzi nie rezygnują z tradycyjnych zabaw, których na przyjęciu zabraknąć nie może: jest to między innymi rzucanie welonu, Test zgodności czy kultowe już Karoca oraz Gorące krzesła. Każda z tych zabaw doskonale integruje gości weselnych, czy to ruchowo, czy w inny sposób, a efektem zawsze są donośne wybuchy śmiechu.

Zabawy weselne wprawiają gości w dobry nastrój. Pełni swobody z chęcią przystają na kolejne propozycje, chcąc świetnie się bawić. Tak wyjątkowa atmosfera nie może umknąć fotografowi, który powinien wykorzystać każdą okazję, by stworzyć osobliwe zdjęcia ślubne z tego pięknego dnia. A wywołane fotografie już na zawsze zostaną z nami by przypominać nam o magicznym czasie, który spędziliśmy wspólnie z rodziną.
 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.