Informujemy, że w związku z okresem wielkanocnym, termin realizacji naszych fotoproduktów może ulec wydłużeniu. W dniu 19.04.2019 r. wysyłki zamówień nie będą realizowane. Za utrudnienia przepraszamy.

Wielkanocna mini sesja zdjęciowa, czyli pomysł na rodzinne zdjęcia.

Wielkanocna mini sesja zdjęciowa, czyli pomysł na rodzinne zdjęcia.

Nie musimy chyba przekonywać Cię, że warto zatrzymać emocje i magiczne momenty na dłużej. Sesje wielkanocne są tym świetnym przykładem i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dlaczego? Bo po pierwsze możesz wręczyć gotowy, “niebylejaki” prezent np. dziadkom. Po drugie zdjęcia ze sesji będą przywoływały miłe wspomnienia po latach, a po trzecie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej to świetna zabawa.

Scenografia sesji zdjęciowej

Obowiązuje scenografia widoczna na przykładowych zdjęciach poniżej. Prym wiodą: jasne, pastelowe kolory w otoczeniu żywych, wiosennych kwiatów w połączaniu z marchewkami, zajęczymi uszami, jajkami w wielkanocnym koszyku i żółtymi kurczakami.

mini sesja wielkanocna zdjęcia

Zasady

Wielkanocne sesje przeżywają prawdziwy boom. Przygotuj się zatem na to, że rezerwacji terminu należy dokonać z niemałym wyprzedzeniem. Wcześniej zadzwoń do wybranego fotografa i zabukuj datę i godzinę. W zależności od oferty, pakietów jakie posiada fotograf możesz otrzymać różną ilość portretów czy wydruków. Standardem jest retusz i obróbka wybranych kadrów.

Koszt sesji zdjęciowej może wahać się od 50 zł do nawet 1000 zł. Wszystko jest uzależnione od wybranego pakietu zdjęciowego fotografa, ilości osób biorących udział w sesji, długości trwania samej sesji i nie ma co się oszukiwać: też od wyboru samego fotografa:) Sesja wielkanocna w uroczej, świeżej, wiosennej stylistyce to piękna pamiątka i oryginalny pomysł na wielkanocny prezent od zajączka, więc szczerze zachęcamy do umówienia swojej pociechy na zdjęcia. Może sama/sam też chciałbyś w niej uczestniczyć?

zdjęcia wiosenna sesja

wielkanocna sesja fotograficzna

Nie przepłacaj wybierz fotopamiątki z Fotolaba

Wiedz o tym, że do wydruków oddawanych przez fotografa w postaci fotopamiątek ze sesji, wykonawca naturalnie dolicza sobie marżę. Jeśli fotograf oferuje pakiet składający się tylko z oddania portretów w formie cyfrowej - śmiało wybierz tą opcję, bo jest na pewno tańsza. Po co masz przepłacać, skoro fotopamiątki ze sesji możesz zamówić sam, taniej w postaci odbitek i ręcznie robionego pudełka. Grunt to zaradność.

Źródło zdjęć: https://www.pexels.com, https://unsplash.com.

Oceniło nas już 1874 osób. Otrzymaliśmy od nich: 3.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.