Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Wielkanocna mini sesja zdjęciowa, czyli pomysł na rodzinne zdjęcia.

Wielkanocna mini sesja zdjęciowa, czyli pomysł na rodzinne zdjęcia.

Nie musimy chyba przekonywać Cię, że warto zatrzymać emocje i magiczne momenty na dłużej. Sesje wielkanocne są tym świetnym przykładem i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Dlaczego? Bo po pierwsze możesz wręczyć gotowy, “niebylejaki” prezent np. dziadkom. Po drugie zdjęcia ze sesji będą przywoływały miłe wspomnienia po latach, a po trzecie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej to świetna zabawa.

Scenografia sesji zdjęciowej

Obowiązuje scenografia widoczna na przykładowych zdjęciach poniżej. Prym wiodą: jasne, pastelowe kolory w otoczeniu żywych, wiosennych kwiatów w połączaniu z marchewkami, zajęczymi uszami, jajkami w wielkanocnym koszyku i żółtymi kurczakami.

mini sesja wielkanocna zdjęcia

Zasady

Wielkanocne sesje przeżywają prawdziwy boom. Przygotuj się zatem na to, że rezerwacji terminu należy dokonać z niemałym wyprzedzeniem. Wcześniej zadzwoń do wybranego fotografa i zabukuj datę i godzinę. W zależności od oferty, pakietów jakie posiada fotograf możesz otrzymać różną ilość portretów czy wydruków. Standardem jest retusz i obróbka wybranych kadrów.

Koszt sesji zdjęciowej może wahać się od 50 zł do nawet 1000 zł. Wszystko jest uzależnione od wybranego pakietu zdjęciowego fotografa, ilości osób biorących udział w sesji, długości trwania samej sesji i nie ma co się oszukiwać: też od wyboru samego fotografa:) Sesja wielkanocna w uroczej, świeżej, wiosennej stylistyce to piękna pamiątka i oryginalny pomysł na wielkanocny prezent od zajączka, więc szczerze zachęcamy do umówienia swojej pociechy na zdjęcia. Może sama/sam też chciałbyś w niej uczestniczyć?

zdjęcia wiosenna sesja

wielkanocna sesja fotograficzna

Nie przepłacaj wybierz fotopamiątki z Fotolaba

Wiedz o tym, że do wydruków oddawanych przez fotografa w postaci fotopamiątek ze sesji, wykonawca naturalnie dolicza sobie marżę. Jeśli fotograf oferuje pakiet składający się tylko z oddania portretów w formie cyfrowej - śmiało wybierz tą opcję, bo jest na pewno tańsza. Po co masz przepłacać, skoro fotopamiątki ze sesji możesz zamówić sam, taniej w postaci odbitek i ręcznie robionego pudełka. Grunt to zaradność.

Źródło zdjęć: https://www.pexels.com, https://unsplash.com.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.