Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

pomysł na prezent ze zdjęciami

Dlaczego zdjęcia to najlepszy prezent na Święta?

Co kupić? Jak co roku o tej porze zadajesz sobie to pytanie, a pomysłów brak. Kończący się rok obfitował przecież w wiele okazji do robienia zdjęć. Wakacyjne podróże, rocznice, urodziny czy wesela - wszystkie te chwile przeżyłeś w otoczeniu rodziny i znajomych, więc dlaczego nie podarować bliskim niezapomnianych wspomnień w postaci odbitek?

To właśnie prezenty wykonane z sercem cieszą najbardziej. Na odbitkach zapisane są na zawsze wspólnie spędzone chwile i przeżyte emocje. Spraw, aby najlepsze wspomnienia z bliską osobą ożyły i podaruj pamiątkę długie na lata.

Zdjęcia na prezent

Odbitki to prezent ekspresowy, realizujemy je przecież w ciągu 24 godzin. Odbitki to też prezent niedrogi, bo odbitki kupisz już od 0,15 zł/szt. A najważniejsze jest to, że odbitki są prezentem od serca. Wybierz zapisane na zdjęciach, wspólne chwile z osobą, którą chcesz obdarować. Gwarantujemy, że przywołasz piękne wspomnienia, wzruszenie i uśmiech na twarzy bliskiej osoby.

zdjęcia na prezent

Ramka ze zdjęciem na prezent

Wręczenie prezentu w postaci ramki na zdjęcia to pomysł na zatrzymanie wyjątkowych chwil w pięknej oprawie. To naprawdę miły prezent za przystępną cenę i dodatkowo pełniący funkcję dekoracyjną. Dla kogoś, kto lubi otaczać się zdjęciami i nie lubi nudnych ścian w mieszkaniu, ramka będzie świetnym pomysłem.

ramka ze zdjęciem ramka fotograficzna na prezent

Smartbook - oryginalny album ze zdjęciami

Mały album, ale pełny wspomnień, który mieści w sobie dużo emocji. Opowiadanie rodzinnych historii przy przeglądaniu zdjęć przy choince rozbudzi dawno zapomniane wspomnienia i pewnie salwę śmiechów. To chyba najlepszy przepis na udaną świąteczną atmosferę:)

album ze zdjęciami

Pomysły na prezenty gotowe - voilà! Przygotuj listę prezentów już teraz, po co denerwować się później?

Przejdź do następnego wpisu, aby pobrać darmowe, świąteczne grafiki do wywołania przygotowane specjalnie dla Ciebie - w sam raz na skompletowanie świątecznego prezentu ze zdjęciami.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.