Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Formaty zdjęć

Formaty zdjęć

Każdy z nas nie raz spotkał się z sytuacją, że chciał wyróżnić jedno ze swoich najlepszych zdjęć. Najłatwiej jest to zrobić, wywołując go na innym formacie. Często uchwycony kadr nie pasuje do konkretnego formatu. Dlatego u nas możecie dopasować format odbitki do Swojego zdjęcia, a nie odwrotnie.

Zanim poznasz formaty zdjęć zajrzyj koniecznie do naszej oferty promocyjnej. Znajdziesz tu okazje cenowe i rabaty na odbitki zdjęć w popularnych formatach. Oferta znajduje się TUTAJ.

Zdjęcia do dokumentów 3,5x4,5

Kończy się ważność Twojego dowodu lub zbliżają się Twoje 18 urodziny? Wyjeżdżasz za granicę? Rozpoczynasz naukę w nowym roku akademickim lub szkolnym? Zdobyłeś prawo jazdy i w końcu możesz cieszyć się prawdziwą wolnością? Wywołaj zdjęcia w typowym formacie do najpopularniejszych dokumentów: do dowodu, paszportu, prawa jazdy czy legitymacji. Świetnie również sprawdzą się jako zdjęcia do portfela z ukochanymi osobami.

Zdjęcie 9x13

Odbitki 9x13

“Kompaktowe odbitki” na każdy rodzaj zdjęcia. Format, którym uzupełnisz swój album na zdjęcia do wklejania. Możesz je dodać do bieżących zdjęć, lub zapełnić całą stronę tym formatem. W ten sposób zmieścisz ich więcej na jednej stronie. Odbitki 9x13 możesz u nas wybrać na na papierze premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 10x10

Odbitki 10x10

Oszalałeś na punkcie kwadratów? Na Instagramie czujesz się jak w domu, masz kwadratowy monitor, i uwielbiasz białe ramki. Ten format jest dla Ciebie. Odbitki w formie kwadratu - 10x10 są dostępne w Fotolab na papierze błyszczącym i matowym zarówno w wersji standard jak i premium.

Zdjęcie 10x15

Odbitki 10x15

Zdjęcia w rozmiarze 10x15 to najczęściej wybierany format odbitek - ich przedstawiać nie musimy, bo znacie je doskonale. Proporcja boków 2:3 powoduje, że pasują one do większości wykonanych zdjęć. Format 10x15 dostępny jest w Fotolab na papierze standard: mat i błysk, premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 13x13

Odbitki 13x13

Większy format kwadratowych zdjęć, dla tych co patrzą na świat przez kwadratowe okulary i są fanami Instagrama. Odbitki kwadratowe - 13x13 są dostępne na papierze premium: błyszczącym, matowym, jedwabnym lub papierze o jeszcze większej gramaturze: metallic. Daj się zaskoczyć przyjemnym w dotyku odbitkom!

Zdjęcie 13x18

Odbitki 13x18

Format zdjęć, który zdobywa coraz większa popularność. Większy niż standardowe “10x15” ale jeszcze na tyle małe, że nie potrzebują specjalnych albumów. Format 13x18 dostępny jest w Fotolab na papierze standard: mat i błysk, premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 15x21

Odbitki 15x21

Drugi najpopularniejszy rozmiar zdjęć. Najczęściej wybierany do albumów dla bardzo ważnych zdjęć, które chcemy wyróżnić. Odbitki 15x21 to także super sposób na dodanie wnętrzom charakteru w postaci fotoramek z Twoimi najpiękniejszymi wspomnieniami. Format 15x21 dostępny jest na papierze standard: mat i błysk, premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 20x30

Odbitki 20x30

Zdjęcia w formacie “A4” Idealnie nadają się do antyramy, czy fotoramki. Często wybierane jako prezent dla bliskiej osoby. Wyjątkowe wspomnienia wymagają odpowiedniej oprawy, aby przetrwały lata, a do tego idealnie pasują odbitki w dużym formacie A4. Format 20x30 dostępny jest na papierze standard: mat i błysk, premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 30x40

Odbitki 30x40

Często wykonujesz fotografie portretowe? Chcesz, aby wyróżniły się czymś szczególnym? Format zdjęcia zbliżony do A3 - będzie najlepszy! Dużą odbitkę włóż do antyramy i zachowaj kadr w formie plakatu. Odbitki w tym formacie dostępne są tylko na papierze z rodziny premium.

Zdjęcie 30x45

Odbitki 30x45

Powiększony format zdjęcia “A3” - nazywany “Małą Panoramą” ze względu na wydłużoną dłuższą krawędź. Format 30x45 dostępny jest na papierze premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 30x60

Odbitki 30x60

Format typowo do zdjęć panoramicznych , uchwycisz na nim bardzo szeroki kąt. Dzięki temu, wakacyjny widok możesz zatrzymać na dłużej, żeby móc podzielić się wrażeniami z bliskimi. Panoramiczne zdjęcie 30x60 pozwoli Ci poczuć się tak, jakbyś stał właśnie tam obok fotografa w momencie robienia zdjęcia. Opisany format dostępny jest na papierze premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Zdjęcie 30x90

Odbitki 30x90

Największa panorama w naszej ofercie. Pozwala na wybranie bardzo szerokiego ujęcia, to zdjęcie obejmujące zasięgiem ogromną przestrzeń. Format 30x90 dostępny jest na papierze premium mat, błysk i jedwab oraz perłowym papierze metallic.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.