Ostatnie post

Formaty zdjęć
Rafał
05/09/2016

Każdy z nas nie raz spotkał się z sytuacją, że chciał wyróżnić jedno ze swoich najlepszych zdjęć. Najłatwiej jest to zrobić, wywołując go na innym formacie. Często uchwycony kadr nie pasuje do konkretnego formatu. Dlatego u nas możecie dopasować format odbitki do Swojego zdjęcia, a nie odwrotnie.

 

 

Zdjęcie 3,5x4,5

rozmiary zdjęć

Typowy format do najpopularniejszych dokumentów, do dowodu, paszportu, prawa jazdy czy legitymacji. Świetnie się również sprawdzają jako zdjęcia do portfela z ukochanymi osobami.

 

Zdjęcie 9x13

“Kompaktowe odbitki” na każdy rodzaj zdjęcia.  Format, którym uzupełnisz swój album na zdjęcia do wklejania. Możesz je dodać do bieżących zdjęć, lub zapełnić całą stronę tym formatem. W ten sposób zmieścisz ich więcej na jednej stronie.

 

Zdjęcie 10x10

Oszalałeś na punkcie kwadratów?  Na Instagramie czujesz się jak w domu, masz kwadratowy monitor, i uwielbiasz białe ramki. Ten format jest dla Ciebie.

 

Zdjęcie 10x15

Zdjęcia w rozmiarze 10x15 to najczęściej wybierany format odbitek. Proporcja boków 2:3 powoduje, że pasują one do większości wykonanych zdjęć.

 

Zdjęcie 13x13

Większy format kwadratowych zdjęć, dla tych co patrzą na świat przez kwadratowe okulary.

 

Zdjęcie 13x18

Format zdjęć, który zdobywa coraz większa popularność. Większy niż standardowe “10x15” ale jeszcze na tyle małe, że nie potrzebują specjalnych albumów.

 

Zdjęcie 15x21

Drugi najpopularniejszy rozmiar zdjęć. Najczęściej wybierany do albumów dla bardzo ważnych zdjęć, które chcemy wyróżnić.

 

Zdjęcie 20x30

Zdjęcia w formacie “A4” Idealnie nadają się do antyramy, czy fotoramki. Często wybierane jako prezent dla bliskiej osoby.

 

Zdjęcie 30x40

Format zdjęcia zbliżony do A3 - najlepszy do antyramy lub jako forma plakatu. Dostępny tylko na papierze z rodziny premium.

 

Zdjęcie 30x45

Powiększony format zdjęcia “A3” - nazywany “Małą Panoramą” ze względu na wydłużoną dłuższą krawędź.

 

Zdjęcie 30x60

Format typowo do zdjęć panoramicznych , uchwycisz na nim bardzo szeroki kąt.

 

Zdjęcie 30x90

Największa panorama w naszej ofercie. Pozwala na wybranie bardzo szerokiego ujęcia.

 

Formaty zdjęć

Zapisz się do newsletter

Facebook