Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

prezent dla Babci i Dziadka

Garść pomysłów na prezent dla Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek. Dwa wyrazy, które wywołują uśmiech na twarzy i kojarzą się z beztroską dzieciństwa. Każdy zna zasady, jakie obowiązywały w domu dziadków: kuchnia otwarta 24 h na dobę, rozpieszczanie w 100 %, słodycze przed obiadem, bajki na dobranoc, zawsze świetna zabawa i ciastka na śniadanie. Już za niecałe dwa tygodnie będziemy świętować Ich Dzień. Pokaż, że o nich pamiętasz, okaż wdzięczność i pomyśl o prezencie, który sprawi radość. Dziadkowie przecież najbardziej lubią chwalić się swoimi wnukami - prawda to oczywista i niepodważalna. Wywołaj zatem zdjęcia i wklej je do albumu - podaruj rodzinny album z wnukami. Niech Babcia pokaże swojej ulubionej sąsiadce zdjęcie wnuczki Julki - jaka z niej już duża pannica.

Zdjęcia dla Babci i Dziadka

Warto utrwalić momenty stawiania pierwszych kroków czy wizyt u Dziadków, kiedy wnuczek przesiaduje całe godziny na kolanach Babci. Skompletuj te wszystkie wspomnienia i zapakuj je w nasze pudełko. Zdjęcia nie powinny zalegać w starym pudełku po butach - wymagają przecież odpowiedniej oprawy.

prezent dla babci i dziadka

zdjęcia dla babci i dziadka

Album w formie mini dla Babci i Dziadka

Może do kwiatów i laurki dodasz małą, poręczną książeczkę ze zdjęciami wnuczka ? Każda strona Smartbooka to inne zdjęcie wydrukowane na kredowym papierze o gramaturze 200g/m2 w formacie 10x15. Dzięki perforacji Babcia może oderwać każdą stronę i podarować bliskiej jej osobie lub zostawić w formie poręcznej książeczki. Laminowana okładka zapewni jej trwałość.

jaki prezent dla babci i dziadka

upominek dla babci i dziadka

Album z wklejonymi zdjęciami w prezencie

Wspólny prezent dla Dziadków od wszystkich wnuków? Nie ma problemu. Zorganizuj się - niech każdy wybierze po kilkanaście zdjęć. Do jednego dużego albumu wklej zdjęcia całej rodziny: wnukowie od strony cioci Lucyny i wnukowie od strony wujka Tadka;) Odbitki, album, wstążka, kwiaty i kawałek ciasta - to zestaw na prezent i wspólne świętowania Dnia Babci i Dziadka.

album ze zdjęciami dla babci i dziadka

Podobają Ci się nasze propozycje? Jeśli chciałbyś przygotować takie prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka obserwuj nasz fanpage. Za kilka dni będziesz mógł wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będą fotoupominki. Niedługo poznasz zasady konkursu - zapraszamy na nasz fanpage!

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.