Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Za co kochamy odbitki wielkoformatowe?

Czasami wystarczy wymienić jeden element, by odmienić całość. Celowo nie mówimy, że wystarczy wymienić jeden MAŁY element, bo tym razem mamy na myśli wcale niemałe elementy. Chodź, pokażemy Ci, za co kochamy odbitki wielkoformatowe. Są takie zdjęcia, z których jako fotografowie jesteśmy wybitnie dumni. Idealnie złapane światło. Płynnie uchwycony ruch. Odpowiedni kąt.

obe


Są takie zdjęcia, które wywołują u nas wyjątkowe uczucia. To zdjęcie z ostatniej wigilii w pełnym gronie. Fotografia z momentu, w którym po raz pierwszy wziąłeś swoją córkę na ręce. Pamiątkowe zdjęcie po zdobyciu górskiego szczytu. Może nie są idealne pod względem fotograficznym, ale opowiadają historię, która jest dużo ważniejsza niż szczegóły techniczne zdjęcia.
Wszystkie te fotografie chcemy wyróżnić. Ustawiamy je na tapecie telefonu i wygaszaczu ekranu laptopa. Te zdjęcia zasługują też na więcej niż zwykłe wywołanie. One będą idealne jako duże odbitki fotograficzne!

Jakie mamy duże odbitki fotograficzne?

Ponieważ „duży” to pojęcie bardzo subiektywne, w naszej ofercie znajduje się siedem formatów „dużych odbitek”. Najmniejszy (spośród dużych! :)) to format 20x30 cm. Powieszony w małej kawalerce bez cienia wątpliwości zostanie uznany za duży. Największy to format 70x100 cm, który nawet w centralnym punkcie salonu, w domu za miastem, będzie robił (odpowiednie) wrażenie.

na scianie


Jak wykorzystać duże odbitki fotograficzne?


Zamówienie dużych zdjęć nie jest już tak spontaniczne, jak zwykłych odbitek. Niektóre duże formaty nie zmieszczą się nawet w szufladzie. Na duże zdjęcia trzeba mieć pomysł. Nasz pomysł? Oprawić je w ramę lub powiesić jako plakaty na ścianie. Każda odbitka w dużym formacie znajdzie swoje miejsce w domu. Wystarczy to tylko dobrze zaplanować!

  • Salon – to miejsce na naprawdę wyjątkowe zdjęcie. W końcu to tutaj przyjmujemy gości i spędzamy popołudnia. Zdjęcie zapierającego dech w piersiach pejzażu, fotografia rodzinna lub kadr z romantycznej sesji zdjęciowej będzie najlepszym wyborem w to miejsce.

Aby fotografia grała główną rolę i skupiała wzrok od razu po wejściu, wybierz tak dużą odbitkę, jaka tylko Ci się tylko zmieści. Zalecamy, by zdjęcie było wysokiej jakości – ostre, odpowiednio wykadrowane, z dobrym światłem. W końcu jego zadaniem jest zrobić „efekt wow”.
      

  • Korytarz – jedno z najbardziej niedocenianych pomieszczeń w domu, które tak wiele mówi o mieszkańcach. Ściany w korytarzu są najlepszym miejscem na rząd kilku lub kilkunastu codziennych zdjęć.

Ta kompozycja, którą zobaczymy przed wejściem w głąb mieszkania, pokaże, jak toczy się wasze życie. To tutaj powieś zdjęcia ze spontanicznych wycieczek i przyjęć rodzinnych. Dobrym pomysłem jest także wywołanie pojedynczych zdjęć wszystkich mieszkańców.
Bez oporów sięgaj po fotografie, które nie są idealnie wykonane. Zadaniem tej kompozycji jest pokazanie ducha, radości i klimatu tego domu, a nie perfekcyjnych ujęć. To nie galeria sztuki, w której kontemplujesz nawet dzieła w korytarzu :).  A jeśli chcesz stworzyć cały szereg zdjęć (i nie mieszkasz w pałacu), musisz sięgnąć po mniejsze formaty, które wybaczają wiele niedociągnięć fotograficznych.

  • Pokój – dziecięcy, gościnny lub wasza sypialnia. Dostęp tam mają tylko nieliczni, więc jest najlepszym miejscem na fotografię, która opowiada prywatną historię. Mogą to być na przykład zdjęcia ze wspólnej sesji ciążowej lub ślubnej, na której widać waszą bliskość, sensualność i uczucia.

Format zdjęć jest tutaj całkowicie dowolny. Sugerujemy jednak, byś nie sięgał po najmniejszy, aby nie spłycić emocji, które widać na fotografii.
Zdjęcia na ścianach rewelacyjnie personalizują i ozdabiają nasze wnętrza. Uwielbiamy je także za to, jak łatwo możemy dzięki nimi te wnętrza odmienić. Nie biegniesz po nową farbę do ścian, nie zamawiasz nowych mebli (i nie zastanawiasz się, co zrobić ze starymi, które są w sumie całkiem dobre). Wystarczy, że wymienisz zdjęcia na ścianie.

sciana

Wydruk zdjęć w dużym formacie

Duże odbitki fotograficzne na ścianach mają za główny cel przyciągać uwagę. Dlatego ich jakość musi być perfekcyjna. Mniejsze formaty (do 30x45 cm) naświetlamy, natomiast większe (od 40x60 cm) – drukujemy. Używamy do tego najgrubszego, błyszczącego papieru metallic, z którego korzystają profesjonalni fotografowie m.in. podczas sesji modowych. Dzięki temu, jeśli nie chcesz, nie musisz oprawiać fotografii w ramę. Będą dobrze wyglądać również powieszone jak plakaty.
Odbitki zamówisz przez Internet, za pomocą naszej aplikacji. Bezpiecznie zapakujemy je w tekturową, usztywnianą tubę, aby nic im się nie stało w trakcie transportu.

Wiesz już, jaki masz wybór spośród dużych odbitek i jak je wykorzystać. Upewniłeś się też, że odbitki, które zamówisz, będą najwyższej jakości. Pozostało Ci już tylko wybrać (lub zrobić!) odpowiednie zdjęcia!

 

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.