Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

4 sprawdzone pomysły na świąteczny prezent

4 sprawdzone pomysły na świąteczny prezent

Patrzymy na kalendarz i widzimy 11 grudnia. Co mówi nam Wikipedia? Do końca roku pozostało 20 dni. Imieniny obchodzą: Artur, Damazy, Daniel, Gościwit, Hieronim, Maria, Poncjan, Sabin, Stefan, Waldemar, Walenty, Walentyn, Wilburga i Wojmir. Dzisiejsza data wskazuje również na Międzynarodowy Dzień Terenów Górskich. Zaraz, zaraz… 20 dni do końca roku?! A do świąt niecałe dwa tygodnie?! Wypieki, pierniki, świąteczne porządki, ubieranie choinki, prezenty… Właśnie - prezenty! Wiemy, że cierpisz na brak czasu, zwłaszcza teraz, kiedy trwa przedświąteczna gorączka, a w radiu słychać ciągle “Last Christmas Aj gewju Maj Hart…”. Dlatego mamy dla Ciebie cztery sprawdzone pomysły na świąteczny prezent - dla męża, żony, babci, taty, mamy, córki, siostry, szwagra i ulubionego wujka.

Tradycyjny album lub nowoczesny Smart Book

Dwie propozycje dla osób mających więcej czasu i tych, którzy go nie posiadają. Album na ulubione zdjęcia kupisz w każdym markecie za parę dyszek. Określ mniej więcej ilość stron oraz format albumu - wtedy będziesz mógł dopasować ilość zamówionych odbitek w wybranym przez Ciebie formacie. Nie będziesz miał z tym problemu, bo formatów na Fotolabie “jak mrówków”. Pamiętaj o tym, że musisz znaleźć czas na wklejenie zdjęć. Dla jednych będzie to fajna zabawa, dla innych denerwujące zajęcie. Dla tych drugich polecamy Smartbooka. Otwierasz https://www.fotolab.pl/smartbook wrzucasz 50 zdjęć i za 4 dni otrzymujesz gotową książeczkę ze swoimi zdjęciami. Pomysły sprawdzone - gwarantujemy!

książka mini ze zdjęciami

Odbitki w pudełku

Odbitki w prezencie? - pomyślałeś pewnie z kwaśną miną. Tak! Bądź oryginalny. Nie idź na skróty i nie kupujjak co roku kolejnego zestawu kosmetyków/ skarpet/ rękawiczek/wełnianego swetra lub o zgrozo rajstop. Zmotywuj się i poszukaj zdjęć, które chciałbyś podarować bliskiej osobie. Przeglądanie odbitek przy choince lub wigilijnym stole na pewno rozbudzi zapomniane wspomnienia!

pomysły na prezenty z wykorzystaniem zdjęć

Obraz/Panorama

Czy zaliczyłeś w tym roku wspólny wyjazd z siostrą/bratem/przyjaciółką do Chorwacji lub Francji? Macie wspólne, wakacyjne foty? Jeśli posiadasz zdjęcia wysokiej rozdzielczości - wywołaj je w większym formacie. Tak duże zdjęcia możesz powiesić na ścianie w formie fotoobrazu. Szklana antyrama i odbitka w formacie 30x45 - niewielkim kosztem możesz sprezentować bliskiej osobie spersonalizowany obraz. :) Owiń całość prezentowym papierem, dodaj wstążkę - gotowe.

zdjęcie w antyramie na prezent

Zrób coś sam

Poprzednie propozycje to prezenty ekspresowe dla pracusi, którzy narzekają na notoryczny brak czasu. Tutaj zaprezentujemy Wam pomysł na idealny prezent dla babci/dziadka, ale wymaga trochę więcej zaangażowania i czasu. Chcemy Cię zainspirować, a Ty uwolnij wyobraźnię! Kilka odbitek, sznurek, klipsy, wstążka i drewniana deska, a efekt całkiem, całkiem, jak widać na załączonym zdjęciu:

zdjęcia z wnukami tablica ze zdjęciami dla banci i dziadka

Odliczanie do świąt zatem czas zacząć! Wiemy, że nie masz teraz czasu na czytanie długich wpisów, bo samo się wszystko nie zrobi. Czy udało mi się napisać krótszy wpis niż poprzednio?

*podlicza słowa*

Uff… Sukces! Udanych, świątecznych przygotowań!

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com oraz https://www.pexels.com

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.