Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Odbitka z parą

Prezent na walentynki dla niego - zrób to sama!

Dzień Zakochanych tuż-tuż. Jeśli masz kogoś, dla kogo Twoje serce bije szybciej i nadal czujesz motyle w brzuchu, podaruj mu wyjątkowy upominek. Dziś proponujemy Ci własnoręczny prezent na walentynki. Wywołaj odbitki i zobacz, co możesz z nich zrobić dla swojej drugiej połowy.


Twoich uczuć strzegą wspomnienia 


Tylko przypomnij sobie, jak w zeszłe lato odpoczywaliście na łonie natury, a minione święta upłynęły pod znakiem nieopisanych uczuć. Nowy Rok również przywitaliście razem. Tak, to jest miłość!


Masz zdjęcia, które utrwalają wspólne chwile? Przejrzyj telefon i wywołaj odbitki, z których przygotujesz ukochanemu prezent na walentynki diy. Jaki format najlepiej się sprawdzi? Zdecydowanie odbitki 10x15! Możesz stworzyć z nich oryginalny album i ozdobić według własnego pomysłu lub wybrać jedno najlepsze zdjęcie i wykonać ozdobną ramkę.

Czekoladki w kształcie serca

Własnoręczny prezent na walentynki dla niego

Oryginalność od dawna jest na topie. Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka na walentynki diy? Wykorzystaj do tego dary natury. Wybierz się na spacer do pobliskiego lasu lub nad morze. Poszukaj szyszek, płaskich kamyków czy patyków. Przy odrobinie sprytu możesz z nich zrobić podstawki na zdjęcia. Przygotuj nieco grubszy drucik, ulubione odbitki 10x13 i przy użyciu kleju na gorąco przytwierdź do podstawki. Twój własnoręczny prezent dla chłopaka na walentynki gotowy!

Wspomnienia w jednym miejscu

Jak często przeglądasz fotki w telefonie? A może robicie to razem w wolnych chwilach? Wspomnienia są suuuuper! Można o nich pogadać z kimś bliskim, pośmiać się i wzruszyć. Stwórz pomysłowy prezent na walentynki dla swojego chłopaka i podaruj mu komplet odbitek w ozdobnym pudełku.


Teraz możecie cieszyć się wspólnymi kadrami, nawet gdy rozładują się Wasze smartfony. Nie oszczędzaj na uczuciach ;) Pakiet 100 lub 200 odbitek możesz zapakować w ozdobne pudełko, które również zamówisz na naszej stronie. Sprawisz tym swojemu facetowi dużą radość. I przy okazji przedłużysz trwałość Waszych wspomnień.

Ozdobne pudełko na zdjęcia

Oryginalny prezent na walentynki diy? Mamy to!

Za Wami wiele pięknych chwil, wspólnych wycieczek, imprez, zachodów słońca i spotkań w rodzinnym gronie. Ze zgromadzonych kadrów stwórz kolaż, który oprawisz w ramkę gotową do zawieszenia na ścianie.


A może przygotujesz zdrapki? Miłość jest jak loteria, ale jeśli trafiłaś najlepszą nagrodę, okaż to drugiej połowie. Wywołaj kilka zdjęć, a na odwrocie narysuj trzy serduszka, w których wypiszesz nagrodę. Może to być na przykład „Zaproszenie do kina” czy „Twój ulubiony obiad” – zdaj się na własną pomysłowość. Serduszka pomaluj ostrożnie farbką. Po zaschnięciu będzie można ją delikatnie zdrapać. Takie drobne upominki wzmacniają Waszą miłość i są przy tym zabawne.

Zdjęcia w albumie

Oryginalny prezent na walentynki zrób to sam

Prezenty walentynkowe robione własnoręcznie nawet przez facetów są uważane za słodkie :) W walentynkowy poranek przygotuj mu pyszne śniadanie, a na deser upiecz ulubione muffiny. Za drobny upominek niech posłuży kłódka z grawerem. Wieszanie ich na moście to romantyczny zwyczaj, który przywędrował do nas z Florencji. Symbolizuje on trwałość uczucia. Teraz już wiesz, dokąd będą prowadzić Was kolejne spacery.


Nie przejmuj się, jeśli nie masz odpowiednich umiejętności. Prezent na walentynki dla niego zrób to sam na pewno zostanie doceniony przez Twoją drugą połowę. Sam fakt, że musiałaś się sporo napracować, zasługuje na buziaka, prawda? Nie zniechęcaj się drobnymi niepowodzeniami, praktyka czyni mistrza! A przecież niejedne walentynki jeszcze przed Wami :)
 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.