Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

wywołanie zdjęć dla babci i dziadka

Zdjęcia dla Babci i Dziadka. Pobierz darmowe grafiki od Fotolab!

Czas już pomyśleć o prezentach dla Babci i Dziadka, niedługo będziemy świętować Ich Dzień. Nasi dziadkowie uwielbiają opowiadać i chwalić się swoimi wnuczkami - a do tego najlepsze są przecież zdjęcia. Wywołaj je i podaruj w formie ozdobnego pudełka z kompletem zdjęć, fotoalbumu wyklejonego odbitkami lub ramek na zdjęcia. Gwarantujemy, że upominek pełny zapisanych wspólnych chwil spędzonych z dziadkami napełni radością każdą Babcię i każdego Dziadka. Świetnym dopełnieniem takiego prezentu ze zdjęciami, przysłowiową wisienką na torcie będzie dodanie odbitek w specjalnej odsłonie, czyli zdjęć z życzeniami i zabawnymi hasłami.

Duża ilość pobrań świątecznych grafik we wcześniejszym blogowym wpisie oraz Wasze prośby o dodanie nowych grafik zmotywowały nas do przygotowania dla Was świeżej paczki grafik - tym razem wiążąc je tematycznie ze świętem Babci i Dziadka. Chyba stanie się to tradycją na naszym fotolabowym blogu:)

Gotowe paczki pobierzesz TUTAJ . Wykorzystajcie grafiki jako uzupełnienie prezentów na Babci i Dziadka. Życzymy Wam zatem powodzenia w ich tworzeniu i wywołania radości na twarzach Babci i Dziadka!

fotoalbum dla dziadkówzdjęcia dla dziadkówoglądanie zdjęć z dziadkami


P.S
Tak jak poprzednio wspominaliśmy, pamiętaj, aby zachować należytą jakość zdjęć użyj przygotowanych plików maksymalnie do formatu odbitek 15x21. Pliki mają proporcje kwadratu (dla odbitek 10x13 Retro, 10x10 i 13x13) oraz proporcje prostokąta (dla odbitek 9x13, 10x15, 13x18 i 15x21). Pliki są oczywiście darmowe, do użytku określmy to “domowego” :)

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.