Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

bileciki na prezenty

Jak podpisać świąteczne prezenty?

Miło jest wręczać prezenty najbliższym na Święta. Fajne jest też ich pakowanie -  to przysłowiowa kropeczka nad i. Nawet z szarego papieru, kawałka sznurka czy wstążki można stworzyć piękne prezentowe opakowanie. Kiedy upominek jest już gotowy do włożenia pod choinkę, wypada przecież określić dla kogo został przygotowany. Jak szybko opisać prezenty? 

Jak opisać prezenty?

Zapakowane prezenty zawsze warto podpisać, ale niestety wykonany na szybko napis mazakiem czy zwykłym długopisem może zniszczyć końcowy efekt wow. Aby prezent wywołał uśmiech u odpowiedniej osoby, a przy tym sposób opakowania upominku pozostał odpowiedni polecamy użycie etykiet na prezenty w formie zdjęć. Zdjęcia Twoich najbliższych to błyskawiczny i niedrogi pomysł na świąteczne bileciki do prezentów czy prezentowe zawieszki. Zobaczcie:

świąteczne etykiety na prezentyjak opisać prezenty

Etykiety na prezent

Możecie też wykorzystać na świąteczne etykiety wcześniej przygotowane przez nas typograficzne odbitki. Jak idealnie dopełnić prezentową paczkę ze zdjęciami pisaliśmy już wcześniej w tym wpisieGotowe paczki pobierzesz też TUTAJ . Wykorzystajcie grafiki w dowolny sposób: jako dekoracje, prezentowe zawieszki do prezentów, zakładki lub na swój własny pomysł.

zawieszki na prezent

 

Gwiazdka już niedługo, więc pozostaje nam życzyć Wam przyjemnego pakowania prezentów! Jeśli chcecie podzielcie się efektami Waszego pakowania prezentów. Czekamy na Wasze zdjęcia na naszym fanpage`u lub z hasztagiem #fotolab_pl na Instagramie.

Polub nasz fanpage

Źródło zdjęć: https://pl.pinterest.com/

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.