Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Stwórz coś wielkiego!

Stwórz coś wielkiego! Galeria XXL

Wyrażenie “galeria fotografii” może kojarzyć się z wizytą w muzeum czy miejskich centrach kultury. Ramy, sztalugi - a na nich profesjonalnie wykonane fotografie pewnego artysty. Nie musi tak być - otwórz swoją prywatną, domową galerię. Poniżej zobaczysz kilka pomysłów, które mamy nadzieję zainspirują Cię do zapełnienia pustej ściany swojego mieszkania oryginalną, niebanalną i jednocześnie praktyczną kolekcją zdjęć.

Dlaczego oryginalna? Bo galeria składa się z Twoich zdjęć. Pokazuje fotografie bliskie Twojemu sercu, to Ty jesteś jej autorem - nikt takiej samej nie ma. Niebanalna? Wypróbuj różnych układów fotografii. Pobaw się wyglądem Twoich zdjęć. Może skorzystasz z możliwości zmiany koloru zdjęcia na sepię lub czerń i biel? Fikuśne czy proste, klasyczne ramki sprawdzą się w wystroju Twojego wnętrza? Galeria zdjęć jest też na wskroś praktyczna, bo chwaląc się swoimi fotografiami jednocześnie zapełniasz pustą przestrzeń swojego wnętrza i nadajesz mu niepowtarzalnego charakteru.

RODZINNA GALERIA

Międzypokoleniowa - niech obok wnuków znajdą się dziadkowie! Może znajdziesz miejsce na zdjęcie z Twojego dzieciństwa, a gdzieś obok pojawi się zdjęcie Twojej pociechy. Taka galeria powinna być pełna świątecznych fotografii, wakacyjnych ujęć czypamiątkowych zdjęć z ważnych, rodzinnych uroczystości.

rodzinne zdjęcie

PANORAMA W ROLI GŁÓWNEJ

Zachód słońca, mimo że powtarza się codziennie, nigdy nie jest taki sam. Krajobrazy, które nas otaczają idealnie nadają się do zdjęć panoramicznych. Widoki gór, zachody słońca czy surowy, miejski pejzaż - wykorzystaj je dostępnych w formatach 30x60 lub 30x90. Dopełnij je mniejszymi zdjęciami w tej samej stylistyce - doskonały kolaż!

zdjęcie panorama

TRAVEL WALL

Jako turysta fotografujesz wszystko i wszędzie - wiemy o tym. Często bywa tak, że zamiast okularów mógłbyś mieć na stałe przymocowany obiektyw lub rękę zrośniętą węzłem ze swoim smartfonem, a w międzyczasie jeszcze kamera i tablet. Szaleństwo! Wykorzystaj zdjęcia z wojaży i stwórz “travel wall”. Dodaj mapę i oznacz miejsca, które odwiedziłeś.

zdjęcie z podróży

CZARNO-BIAŁY EFEKT

Coraz więcej osób docenia piękno i wyjątkowość czarno-białych zdjęć. Są one wyznacznikiem dobrego stylu i klasy. Ekspozycja czarno - białych zdjęć będzie pasowała doskonale do nowoczesnych, awangardowych wnętrz.

czarno białe zdjęcie

Do wykonania swojej prywatnej galerii masz sprzyjające warunki. Twoja fotogaleria pod kątem jakości nie będzie niczym odbiegała od profesjonalnych wystaw. Zamów odbitki w wersji premium o gramaturze 235 g/m2lub metallic o gramaturze 250 g/m2 - taki papier wykorzystują zawodowcy. Nie ograniczaj się tylko do pospolitych odbitek 10x15 czy 15x21. Wypróbuj czegoś nowego i stwórz galerię zdjęć XXL. Na takie formaty zasługują naprawdę szczególne zdjęcia z najważniejszych chwil w życiu. Wyjątkowy rozmiar fotogaleriina wyjątkowe zdjęcia.

Źródło zdjęć: https://unsplash.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.