Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Rodzinna sesja zdjęciowa, dlaczego warto się na nią zdecydować?

Ach, jak te dzieci szybko rosną! Piętno czasu odcisnęło swój ślad na twarzy męża, a wokół zatroskanych oczu małżonki coraz wyraźniej rysują się zmarszczki. Takie myśli przychodzą do głowy w nostalgicznych chwilach zadumy. Mamy świetny sposób na zatrzymanie czasu – to rodzinna sesja zdjęciowa, która upamiętni Wasze najważniejsze wspólne chwile.

rodzinka


Rodzinna historia – klasyk fotografii


Zdjęcia mają szczególne znaczenie, zwłaszcza te rodzinne. Czy jest coś piękniejszego od wspomnień, w których pojawiają się najbliższe sercu osoby? To piękna pamiątka na całe życie i wspaniały prezent, do którego można wracać przy każdej okazji.
Jeszcze jakiś czas temu dominowały pozowane zdjęcia rodzinne, które kojarzono głównie z wymuszonym uśmiechem i chłodnym podmuchem nudy. Dziś sesja świąteczna rodzinna czy ta wykonywana latem to przede wszystkim moc kadrów pełnych spontaniczności. Współcześni fotografowie wykazują się niezwykłą pomysłowością, organizując szalone scenki, w których członkowie rodziny odgrywają główną rolę. Efektem są wyjątkowe wspomnienia, które wywołują na twarzy szeroki uśmiech. Warto zadbać o to, by takie zdjęcia znalazły się w każdym rodzinnym albumie.

rodzina

Rodzinne zdjęcie na prezent


Efektem pracy fotografa są przepięknie wykadrowane, profesjonalne zdjęcia, które mogą być świetnym prezentem dla najbliższych. Najczęściej spośród wielu zdjęć znajdzie się to jedno wyjątkowe, które można podarować ukochanym dziadkom na święta. Wystarczy zrobić odbitkę wybranej fotki, najlepiej w niestandardowym rozmiarze (idealnie sprawdzą się odbitki 30x45, zatem nieco większe niż format A3), oprawić w ramkę i pięknie zapakowaną wręczyć jako prezent świąteczny czy z okazji Dnia Babci i Dziadka. Z pewnością uraduje ich zdjęcie gromadki roześmianych wnuków.

Małe dzieła sztuki


Prędzej czy później nadejdzie czas, gdy dzieci rozjadą się w cztery strony świata, a starsi członkowie rodziny podupadną na zdrowiu. Rodzinne zdjęcia to małe dzieła sztuki, o które warto postarać się już teraz. Dlaczego by nie zatrzymać jednej z takich chwil na profesjonalnej fotografii?
Są w ciągu roku okresy, które wyjątkowo sprzyjają wykonywaniu pamiątkowych zdjęć. Mamy na myśli gorący czas okołoświąteczny, którego magia dotyka każdego z nas. Sesja mikołajkowa to nie tylko świetny pomysł na prezent, lecz także okazja do wspólnej zabawy, którą można uwiecznić na zdjęciach. Nie trzeba jednak pozować do przygotowanej wcześniej aranżacji, zwłaszcza gdy nie jesteście fanami ustawianych zdjęć. Ciekawym eksperymentem może okazać się też sesja świąteczna w domu, do której zaprosicie swojego fotografa. Przednia zabawa murowana! Pamiątką będzie opasły tom wspomnień, zatrzymany na zdjęciach tego magicznego dnia.

dziweczynka

Smartbook – niecodzienna rodzinna pamiątka


Kadry z sesji można przechowywać w tradycyjny sposób, jednak tak magiczne chwile wymagają nietuzinkowej oprawy. Naszą propozycją jest Smartbook – podręczna książka rozmiarów 10x15, która pomieści aż 50 fotografii. Idealny produkt, który wciąga lepiej, niż niejedna książka!

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.