Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


10 zdjęć, jakie musisz zrobić podczas Świąt

Święta tuż, tuż. Światełka rozplątane? Czuć już zapach pierników i pomarańczy. Ostatnie dni przed Wigilią to prawdziwy wyścig. Pamiętaj, nie zostawiaj wszystkiego na ostatnią chwilę - niech świąteczna atmosfera nie zostanie zaburzona niepotrzebnymi nerwami. Przecież Święta i tak nadejdą, nawet jeśli Twój obrus nie będzie idealnie wyprasowany;) Przed Tobą dni, na które czekasz cały rok. Nie warto zatem przejmować się błahostkami. To czas, który przypomina dzieciństwo i ciepło rodzinnego domu. Rozkoszuj się nim!

Każdy wyjątkowy i ważny dla Ciebie moment chcesz zatrzymać na fotografiach. Święta Bożego Narodzenia to właśnie taki czas - warto więc wyciągnąć aparat i popstrykać świąteczne zdjęcia. Przy stole spotkasz pewnie dawno niewidzianą ciocię - zrób wspólną fotkę przy choince:) Będzie to pamiątka na lata.

Oprócz zdjęcia z ciocią Krysią pamiętaj o 10 fotkach, które obowiązkowo musisz zrobić podczas Świąt, korzystając z bombkowych dekoracji i śnieżnej scenerii za oknem:

1. Zdjęcie, kiedy siedzisz na kolanie Św. Mikołaja. Nieważne, że nie masz już 5 lat.

zdjęcie z mikołajem

2. Zdjęcie, kiedy dekorujesz wspólnie z rodziną choinkę. Czytaj: wojna o bombki, płacz dzieci, bo skończyły się ozdoby.

dekorowanie choinki

3. Zdjęcie, kiedy otwierasz prezenty. Udawana radość spowodowana otrzymaniem wełnianego swetra z bałwanem rodem z bajki “Tabaluga” ;), a może w tym roku dostaniesz bilety na Kanary? Nadzieja umiera ostatnia.

4. Zdjęcie, kiedy oglądasz z dzieciakami Kevina. Polsat, godz. 20.00 - obowiązkowo!

5. Zdjęcie, kiedy robisz pierniki. W internetach są przecież takie ładne, świąteczne - czemu te domowe wychodzą takie krzywe, brzydkie?

dekorowanie pierników

6. Zdjęcie, kiedy całujesz bliską osobę pod jemiołą - nawet jeśli jest to wąsaty wujek;)

7. Zdjęcie, kiedy kolędujesz z rodziną. Z cyklu: jak oni fałszują;)

8. Zdjęcie podczas rodzinnego kuligu. Nieważne, że będziesz miał czerwony nos i mokre włosy. Szaleństwo! Chwilo trwaj!

9. Zdjęcie, kiedy siedzisz przy świątecznym stole z całą rodziną. Zrób zdjęcie zanim zaczniecie niekończące się rozmowy o polityce, bo później miny mogą być nietęgie.

świąteczne zdjęcie z rodziną

10. Zdjęcie przy choince, czyli prawdziwe MUST HAVE. Niech będzie ukoronowaniem tego wyjątkowego, świątecznego i rodzinnego czasu.

zdjęcie przy choince

Życzymy Ci , aby świąteczny rozgardiasz całkowicie Cię pochłonął. Niech ten czas będzie dla Ciebie odskocznią od codziennych spraw. Nie zapomnij jedynie w przedświątecznej gorączce zgrać starych zdjęć i zrobić miejsce na karcie pamięci Twojego aparatu dla tych nowych kadrów. Zacznij kolekcjonować wspomnienia już dziś!

Źródło zdjęć: https://pl.fotolia.com, https://www.pexels.com.

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.