Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Fotografia rodzinna

Fotografia rodzinna. Dlaczego warto wybrać profesjonalnego fotografa?

Droga Mamo, wiemy, że każdego dnia robisz mnóstwo zdjęć swojemu dziecku, ale sama na zdjęciach zazwyczaj jesteś nieobecna. Zdjęć, na których jesteście razem zapewne jest niewiele. Podejrzewamy, że są to fotografie z rodzinnych uroczystości lub selfie robione na szybko w kilka minut.

A przecież warto mieć piękne, pamiątkowe zdjęcia, z kimś kogo kochasz najbardziej na świecie! Za jakiś czas Wasze wspólne zdjęcia dla Twojego dziecka będą prawdziwym skarbem. Dlatego spraw swojej rodzinie wielką przyjemność i pomyśl o profesjonalnej sesji rodzinnej.

wywoływanie zdjęć online

wywoływanie rodzinnych zdjęć

Fotografia rodzinna dba o Twoje wspomnienia

Fotografia rodzinna dostarcza zdjęć, które uwieczniają wspólne chwile bliskich sobie osób i pokazuje to, co najpiękniejsze w rodzinie: ciepło, intymność, radość i zażyłość między mamą i dziećmi. Nic, co jest siłowe nigdy nie wychodzi dobrze. Tak samo najlepsze kadry powstają podczas spontanicznej zabawy. Robienie rodzinnych zdjęć w swobodnym klimacie pozwala na pokazanie oryginalnej energii fotografowanej rodziny, unikatowego charakteru ich relacji i prawdziwej natury dzieciaków:)

Rodzinne zdjęcia są pamiątką na całe życie. Pokazują naturalność i ludzi takimi, jakimi są naprawdę, na co dzień, bez zbędnych oficjalnych gestów. Z rodzinnych zdjęć powinna przebijać ciepła atmosfera, dzięki czułościom, zabawie i szczerym uśmiechom dzieci. Rodzinne fotografie to upominek na lata, który posiada wielkie, pokoleniowe znaczenie dla całej familii. W Twoim rodzinnym albumie nie może zatem zabraknąć zdjęć, które uwiecznią Wasze wspólne, piękne chwile.

Podarowanie sobie rodzinnej sesji jest nieco większym wydatkiem, ale z całą mocą przekonujemy Cię, że warto. Droga mamo, pomyśl ile wydajesz na zabawki dle swojej pociechy i jak długo są w stanie przetrwać? Zdjęcia z rodzinnej sesji wykonane przez profesjonalego fotografa przetrwają lata i będą prawdziwą rodzinną perełką.

rodzinne zdjęcia

rodzinne zdjęcia w albumie

odbitki online wywoływanie zdjęć

Już niedługo konkurs… Wygraj rodzinną sesję

Mamo, czy chciałabyś mieć pamiątkę, która będzie ozdobą Twojego domu? Masz niesamowitą okazję na wzięcie udziału w rodzinnej sesji plenerowej, podczas której spędzisz czas ze swoją pociechą w końcu nie przed telewizorem;)

Wasz wyjątkowy czas zostanie ukoronowany idealną oprawą w postaci pięknych rodzinnych zdjęć, o które zadbają Ewa Janicka i Monika Wielgus - autorki zniewalających ujęć z niemałym doświadczeniem w fotografowaniu rodzin i dzieci. Zapewniamy Cię, że nie musisz umieć pozować. Zarówno Ewa jak i Monika wiedzą jak zaopiekować się całą gromadką, aby przed aparatem poczuła się swobodnie jak w domu:)

Za kilka dni będziesz mogła wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będą aż dwie rodzinne sesje. Szansa na wygraną podwójna - żal byłoby nie spróbować. Niedługo poznasz zasady konkursu - zapraszamy na nasz fanpage!

Źródło zdjęć: https://www.pexels.com, https://unsplash.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.