Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Dziennik podróży - oryginalna pamiątka z wakacji

Era fotografii cyfrowej daje nam niesamowite możliwości zapisywania wspomnień. Nie ogranicza nas ilość klatek na kliszy fotograficznej, ani dostępność wysokiej klasy sprzętu fotograficznego. Co więcej, dobrej jakości zdjęcia możemy wykonać już w zasadzie każdym telefonem.

Najchętniej korzystamy z dobrodziejstw technologii fotograficznych podczas podróży i wakacji, uwieczniając odwiedzone miejsca, poznanych ludzi i piękne krajobrazy. Szkoda, żeby Twoje najpiękniejsze wspomnienia z wypraw pozostały tylko plikami na dysku komputera lub w telefonie. Warto je wywołać i stworzyć swój własny dziennik podróży, który będzie oryginalną pamiątką z wakacji.

zdjecie wakacyjne

Dziennik z podróży DIY - o tym nie możesz zapomnieć.

Tworząc dziennik z podróży warto zadbać o zachowanie chronologiczności. Przeglądanie zdjęć z rodziną lub znajomymi będzie jeszcze ciekawszym doświadczeniem, jeżeli kolejność prezentowania będzie zbieżna z kolejnością odwiedzonych miejsc.

Najlepsze ujęcia, którymi najbardziej chcesz się pochwalić, utrwal na nieco większym formacie niż popularne 10x15 cm. W Fotolab znajdziesz takie formaty jak, 50x70, 60x80, 70x100, a nawet 30x90 - format przeznaczony do zdjęć panoramicznych. Zobacz dostępne formaty>>

Zadbaj o właściwe przechowywanie zdjęć, tak by z biegiem lat nie straciły nic ze swej jakości.
Z pomocą przyjdzie klasyczny album na zdjęcia. Dla odbitek w formacie 10x15 cm przygotowaliśmy specjalne eleganckie pudełko. Zmieścisz w nim 100  lub 200 sztuk, a dzięki solidnej tasiemce szybko i wygodnie będziesz mógł wyciągnąć zdjęcia.

Pudełko na zdjęcia idealne by pomieścić 100 lub 200 zdjęć znajdziesz tutaj >>

Zdjęcia w pudełku to także doskonały pomysł na prezent. Zbierz fotografie z aparatu fotograficznego a także te zapomniane na dysku komputera, wykonaj pamiątkę z podróży obecnych i odległych. Powracaj do radosnych momentów kiedy tylko zechcesz.

Dziennik z podróży - dlaczego warto?

1. To świetna pamiątka - po kilku czy nawet kilkunastu latach dziennik z podróży pozwoli Ci wrócić pamięcią do niesamowitych wspomnień.
2. Wspólne przeglądanie zdjęć to znakomity sposób na spędzenie wieczoru. Pomyśl o tym w kontekście zdjęć z podróży - to tak jakbyś dane miejsce odwiedził dwa razy!

Wybierz najlepsze ujęcia z ostatniej podróży i do dzieła!

Jeśli chcesz skorzystać z promocji na wybrane formaty zdjęć, koniecznie zajrzyj TUTAJ >>

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.