Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


4 pomysły na podsumowanie minionego roku

Miniony rok kryje w sobie wiele pozytywnych, ale też negatywnych emocji. Wielu z nas robi podsumowanie tego co nam się udało i tego nad czym musimy popracować. Ludzie maja tendencję do dostrzegania tych mniej pozytywnych chwil. Wiadomo, że w życiu osiąga się sukcesy, ale też ponosi się porażki. Ważne aby wyciągać z nich wnioski i starać się dążyć do wyznaczonych celów.
Koniec roku jest idealnym czasem na większe podsumowanie. Warto jednak wyłapać te bardziej pozytywne momenty i uwiecznić je. Na pewno było wiele takich sytuacji: święta, urodziny, wspólne wyjazdy. Zapewne mamy też wiele wspomnień w postaci zdjęć, które często niewykorzystane  zalegają w pamięci naszych telefonów.  Można je wykorzystać sprawiając przy tym sobie, ale i bliskim wiele radości.

Oto 4 sposoby na wykorzystanie i uwiecznienie wspomnień z minionego roku.

Kronika roczna

zeszyt

Tworząc kronikę mamy okazję do głębszego przeanalizowania niektórych wydarzeń. Wystarczy zeszyt A4, odbitki 10x13, kolorowe długopisy oraz wszelkiego rodzaju ozdoby. Umieszczamy w niej zdjęcia z ważnych wydarzeń, opisujemy je i ozdabiamy stronę. Taka roczna kronika będzie wspaniałą pamiątką, dzięki której uwiecznimy ważne chwile i będziemy mogli do nich wracać w każdym momencie naszego życia. Do jej tworzenia możemy zaangażować wszystkich członków rodziny, aby każdy dodał coś od siebie.

Roczne wspomnienia w pudełku

zdjęcia w pudełku

Zdjęcia, które posiadamy z minionego roku można zebrać do jednego pudełka. Na pewno takich zdjęć znajdzie się sporo, jeśli każdy z członków rodziny przeszuka swoje archiwum. Fajnym sposobem na segregację zdjęć są właśnie ozdobne pudełka, do których możemy schować tak naprawdę cały rok. Takie pudełko można podpisać rokiem, w którym zostało utworzone. Jeśli po jakimś czasie będziemy chcieli wrócić do wydarzeń z konkretnego roku to nie będziemy musieli przerzucać sterty zdjęć.
Najbardziej praktyczne będą odbitki 10x15 , które bez problemu zmieszczą się w pudełku. Pudełko ze zdjęciami możemy podarować również komuś bliskiemu dziękując za wspólnie spędzony rok. Będzie to na pewno miłe zaskoczenie dla obdarowanej osoby.

Odbitki panoramiczne na ścianie

panoramiczne

Rodzinne wakacje nad pięknym lazurem morza były wyjątkowe? Upamiętnij je w postaci odbitki panoramicznej, która odda każdy szczegół zawarty w fotografii. Odbitki panoramiczne można oprawić w antyramę i powiesić na ścianie. Najlepiej wybrać miejsce, które odwiedzamy w ciągu dnia wiele razy np. salon. Wtedy nasze wakacje się przedłużą, ponieważ będziemy wracać myślami do nich kiedy tylko spojrzymy na fotografię.

Podsumuj rok w albumie

album na zdjęcia

Jeśli jesteśmy miłośnikami standardowych albumów to odbitki 10x15 również się do tego nadają. Szczególnie jeśli posiadamy dużo zdjęć to album będzie dobrą opcją, ponieważ możemy wybrać odpowiedni rozmiar oraz jego obszerność. Taka forma podsumowania stworzy też wygodną do oglądania roczną historię.

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.