Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Album na zdjęcia wsuwane, wklejane? Doradzamy jak najlepiej przechowywać odbitki

Chyba nie ma domu, w którym stara poczciwa tradycja kolekcjonowania zdjęć do reszty zaginęła. Pomimo tego, że urządzenia cyfrowe skutecznie wyparły papierową fotografię, dziś jak na dłoni widać powrót do tej pięknej tradycji. Coraz chętniej wywołujemy odbitki i gromadzimy je w przepastnych albumach. No właśnie, jak przechowywać odbitki, by mogły cieszyć się nimi kolejne pokolenia?

Gdzie kupić album na zdjęcia?


Pierwsze, co przychodzi na myśl to grubaśny album na zdjęcia, gotowy pomieścić dzieje całej rodziny. Taki produkt można kupić w każdym sklepie fotograficznym, w dobrych księgarniach, a także w czeluściach Internetu. Jest ich całe mnóstwo! Możesz zdecydować się na album na zdjęcia wsuwane, do którego chowa się kadry jak do kieszonki. Przezroczyste koszulki mają za zadanie ochronić zdjęcia przed zniszczeniem oraz wypłowieniem.
W sprzedaży dostępny jest także album na zdjęcia wklejane, które należy samodzielnie przytwierdzić za pomocą kleju lub taśmy klejącej. Te albumy cieszą się dziś sporą popularnością, ponieważ przywodzą na myśl albumy, które były skrzętnie gromadzone w starszych pokoleniach. A jak wszyscy wiemy, styl retro powraca do łask. W ofercie wielu sklepów znajdzie się także album na zdjęcia z folią samoprzylepną, dzięki któremu w szybki i łatwy sposób można uporządkować rodzinne fotografie.

Dla tych, co lubią mieć poukładane


Lubisz, kiedy wszystko jest na swoim miejscu? Idealną propozycją dla Ciebie będzie album na zdjęcia z podpisami. Pod każdym ze zdjęć możesz wpisać datę oraz nazwę wydarzenia. Dzięki temu posegregujesz swoje zdjęcia, układając je w należytym porządku, na czym z pewnością skorzystają kolejne pokolenia. A jeśli należysz do tych, co lubią mieć wszystko wymierzone? Idealnym rozwiązaniem jest album na zdjęcia 10x15, zwłaszcza gdy od dawna kolekcjonujesz odbitki w jednym i tym samym formacie. Jeśli w podobny sposób postępują Twoi najbliżsi, spraw im prezent, kupując album na zdjęcia 13x18 lub w jeszcze większym formacie.

dziewczyna z fotoalbumem

Dla dziadków na pamiątkę


Nie zapominaj o tych najstarszych z rodu. Z pewnością mają pokaźną kolekcję zdjęć, które pełne są osobliwych historii. Na przechowywanie rodzinnych fotografii najlepiej sprawdzi się album na zdjęcia różnego formatu. Kiedyś nie było takich możliwości, które dostępne są teraz, i dziadkowie z pewnością posiadają fotografie w wielu rozmiarach. Jeśli jednak spośród całego zbioru uda Ci się wyodrębnić osobne sterty zdjęć w tym samym formacie, kup album na zdjęcia 15x21 , który stanowił niegdyś jeden z popularniejszych rozmiarów.
Pozostając przy temacie dziadków – dobrze wiesz, że zarówno ich pamięć, jak i wzrok pozostawiają wiele do życzenia. Dlatego wywołaj odbitki w większym rozmiarze i spraw rodzinie album na duże zdjęcia, w których będziesz przechowywać najcenniejsze wspomnienia. Rodzinne pamiątki przetrwają w nienaruszonym stanie kolejne lata, stając się pretekstem do rozmów przy wspólnym stole.

babcia i dziadek

 

Z artystyczną nutą, czyli o albumach wykonywanych ręcznie


Coraz popularniejsze są albumy wykonywane i zdobione ręcznie. Ten trend mocno wykształcił się kilka lat temu, kiedy to zapanowała moda na posiadanie unikalnych i jedynych w swoim rodzaju przedmiotów. Możesz więc zamówić nietuzinkowy album na zdjęcia 15x23 lub wybranego przez siebie formatu, który z pasją zostanie wykonany ręcznie od podstaw. Równie dobrym pomysłem jest zakup wybranego produktu – może to być na przykład album na zdjęcia samoprzylepny – i dać do ozdobienia komuś, kto zajmuje się tym profesjonalnie. Przechowasz tym samym najcenniejsze wspomnienia w wyjątkowy sposób!

 

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.