Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Skanowanie zdjęć telefonem, czyli nadaj starym zdjęciom drugą młodość

Skanowanie zdjęć telefonem, czyli nadaj starym zdjęciom drugą młodość

Czasy fotografii analogowej mijają bezpowrotnie. Aktualne zbiory tworzone i przechowywane są niemal wyłącznie w cyfrowej formie, dominując nad ilością papierowych zdjęć. Jak uchować te drugie przed zniszczeniem? Można użyć skanera i zabezpieczyć rodzinne pamiątki na kolejne lata.

Wywoływanie zdjęć

Kod rabatowy 

Przeskanuj swoje stare fotografie i wywołaj w fotolab.pl z kodem rabatowym o treści: ARTYKUL - kod gwarantuje 15% zniżki na wszystkie formaty odbitek i dodatki. 

Skanowanie zdjęć w domu, przy użyciu skanera

Przeniesienie fotografii na dysk komputera przynosi wiele korzyści. Zdjęcia będą solidnie chronione przed zniszczeniem, można je odrestaurować, powiększyć czy wydrukować w dowolnym formacie. To świetny sposób na to, by uratować zdjęcia, na których czas odcisnął swoje piętno.

Aby tego dokonać, należy wyposażyć się w skaner. Urządzenie z łatwością poradzi sobie z wgrywaniem plików na komputerowy dysk. Trzeba jedynie pamiętać, aby zdjęcia dobrze przylegały do szyby skanera – wówczas nie stracą na jakości. Każdą fotografię można poddać ręcznej obróbce. Chcesz nieco skorygować balans bieli, ustawić jasność i kontrast? Zainstaluj najprostszy darmowy program do grafiki i sprawdź, jak łatwo jest operować ustawieniami. Twoje wspomnienia będą wyglądać jak żywe!

Odbitki 10x15

Skanowanie starych zdjęć telefonem

Skaner nie jest urządzeniem, który zazwyczaj użytkowany jest na co dzień, stąd też nie każdy ma go w swoim domu. Ale od czego mamy smartfony. :) Technologia osiąga zawrotną prędkość, prezentując dogodne, jakże ułatwiające życie rozwiązania. Spośród tysięcy darmowych aplikacji są też i takie, które z powodzeniem przeskanują zdjęcia przy użyciu telefonu.

Odbitki XXL

Jaki jest najlepszy skaner zdjęć na Androida?

Android to najpopularniejszy dziś mobilny system operacyjny, który można znaleźć w telefonach. Wybór aplikacji jest naprawdę spory, dlatego warto samemu sprawdzić, która z nich będzie najlepiej spełniać Twoje oczekiwania. Osobiście polecamy Skaner zdjęć Google – to prosta w obsłudze, intuicyjna apka, z pomocą której szybko przeniesiesz stare fotografie w cyfrową przestrzeń. Jak działa taki skaner? Wystarczy wykonać zdjęcie jednego z papierowych kadrów i ręcznie zaznaczyć jego rogi. Aplikacja utrwali fotografię w dobrej jakości, umożliwiając jej późniejszy wydruk. Zdjęcia można wykorzystać, tworząc efektowną fotoksiążkę jako prezent dla dziadków. Można też zachować je w formie odbitek w jednym z popularnych formatów.

Odbitki w ramce

Skanowanie zdjęć telefonem iPhone

Posiadacze smartfonów marki Apple również mają możliwość skanowania zdjęć. W tym celu należy zainstalować w telefonie skaner zdjęć systemu iOS. Polecamy w szczególności aplikację Photo Scan App stworzoną przez Photomyne. Apka umożliwia szybkie i łatwe skanowanie zdjęć z możliwością ich edycji.

Bez względu na to, z jakiej aplikacji korzystasz do skanowania swoich zdjęć, efekt w formie cyfrowej z pewnością Cię zaskoczy. Rozdzielczość takich fotografii jest zazwyczaj bardzo wysoka, a to za sprawą dobrej jakości aparatów, które stanowią integralną część nowoczesnych smartfonów.

Teraz możesz wywołać odbitki w dużym formacie i sprawić komuś z rodziny zaskakujący prezent. Zapoznaj się z ofertą Fotolab i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić!

Odbitki A3

 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.