Jak wykorzystać zdjęcia na prezent?

Dostałeś zaproszenie na imprezę urodzinową, ślub lub po prostu zbliża się ważna okazja i znowu stajesz przed dobrze znanym dylematem - jaki tym razem prezent wręczyć? Bo ile razy można kupić butelkę wina? Kwiatki też się już nieco przejadły. Doskonale znamy tę sytuację. Może warto pójść w zupełnie inną stroną i w końcu sprawić prezent, który tylko z pozoru wydaje się banalny, a tak naprawdę zrobi ogromne wrażenie.

slubne

 

Zdjęcia na prezent - dlaczego będą doskonałym rozwiązaniem.

Warto wręczać prezenty, które wzbudzają prawdziwe emocje. Wzruszają, cieszą, wywołują łzy lub uśmiech. Właśnie zdjęcia mają tę unikalną cechę, że jak nic innego przywołują najpiękniejsze wspomnienia, a osoba nimi obdarowana będzie mogła je kreatywnie wykorzystać, np. jako dekorację do domu.

Jeżeli zastanawiasz się jak zapakować zdjęcia na prezent, mamy dla Ciebie kilka rad. Możesz postawić na klasyczny album na zdjęcia, ale na pewno jeszcze większe wrażenie zrobi eleganckie pudełko - ręcznie wykonane i oprawione w tkaninę. Mieści się w nim aż 100 sztuk, a solidna tasiemka pozwoli szybko i wygodnie wyciągać zdjęcia. Zobacz>>

selfie

Kolejnym ciekawym sposobem na wykorzystanie odbitek na prezent może być stworzenie kolażu. Wystarczy, że na bazę: papier lub karton przykleisz zdjęcia, a całości nadasz ciekawy kształt. Może to być prostokąt, kwadrat lub koło, ale jeżeli lubisz poszaleć stwórz ze zdjęć napis. Gotowy kolaż umieść w antyramie, którą będzie można powiesić na ścianie. Jeżeli lubisz bardziej tradycyjne rozwiązania lub dysponujesz mniejszą ilością zdjęć po prostu podaruj zdjęcia w ramce.

Możliwości jak widzisz jest kilka. Wybierz to, które Ci odpowiada i będziesz miał pewności, że wybrany przez Ciebie sposób będzie prezentem, który sprawi radość.

Oceniło nas już 6173 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.