Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Jak wykorzystać zdjęcia na prezent?

Dostałeś zaproszenie na imprezę urodzinową, ślub lub po prostu zbliża się ważna okazja i znowu stajesz przed dylematem - jaki tym razem prezent wręczyć? Wykorzystaj zdjęcia, by zrobić oryginalny i wyjątkowy prezent.

Ile razy można kupić na prezent butelkę wina? Kwiatki też się już nieco przejadły. Doskonale znamy tę sytuację. Może warto pójść w zupełnie inną stroną i w końcu sprawić prezent, który tylko z pozoru wydaje się banalny, a tak naprawdę zrobi ogromne wrażenie. Personalizowany prezent na każdą okazję?

slubne

 

Zdjęcia na prezent - dlaczego będą doskonałym rozwiązaniem.

Warto wręczać prezenty, które wzbudzają prawdziwe emocje. Wzruszają, cieszą, wywołują łzy lub uśmiech. Właśnie zdjęcia mają tę unikalną cechę, że jak nic innego przywołują najpiękniejsze wspomnienia, a osoba nimi obdarowana będzie mogła je kreatywnie wykorzystać, np. jako dekorację do domu.

Jeżeli zastanawiasz się jak zapakować zdjęcia na prezent, mamy dla Ciebie kilka rad. Możesz postawić na klasyczny album na zdjęcia, ale na pewno jeszcze większe wrażenie zrobi eleganckie pudełko - ręcznie wykonane i oprawione w tkaninę. Mieści się w nim aż 100 sztuk, a solidna tasiemka pozwoli szybko i wygodnie wyciągać zdjęcia. Zobacz>>

selfie

Kolejnym ciekawym sposobem na wykorzystanie odbitek na prezent może być stworzenie kolażu. Wystarczy, że na bazę: papier lub karton przykleisz zdjęcia, a całości nadasz ciekawy kształt. Może to być prostokąt, kwadrat lub koło, ale jeżeli lubisz poszaleć stwórz ze zdjęć napis. Gotowy kolaż umieść w antyramie, którą będzie można powiesić na ścianie. Jeżeli lubisz bardziej tradycyjne rozwiązania lub dysponujesz mniejszą ilością zdjęć po prostu podaruj zdjęcia w ramce.

Zdjęcie wspólnych chwil

A jeśli chcesz, by Twój prezent był jeszcze mocniej zapamiętany i stał się naprawdę wyjątkowy, wywołując zdjęcia na prezent postaw na ujęcia wspólnych chwil. Twoje wraz z obdarowanym. Nikt inny przecież nie ma takich fotek, które są w stanie tak wiele powiedzieć i przywołać wspólne wspomnienia.

Nie będzie to z pewnością kolejny zwykły prezent, kolejna taka sama paczka, tylko podarunek od serca, który z pewnością sprawi wiele radości i obudzi pamięć o tym, co wspólnie przeżyliście. A to przecież jest najcenniejsze.

Możliwości wykorzystania zdjęć, jak widzisz jest wiele. Wszystkie jednak cechuje wyjątkowość i niepowtarzalność. Wybierz tą, która Ci odpowiada i będziesz miał pewności, że wybrany przez Ciebie sposób będzie prezentem, który sprawi radość.

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.