Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Jak przechowywać zdjęcia?

Jak przechowywać zdjęcia?

Masz dużo zdjęć i zastanawiasz się co zrobić z odbitkami trzymanymi w szufladzie lub starym pudle po butach? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak je właściwie przechowywać, aby mieć pewność, że są bezpieczne. Pamiętaj, odbitki, które będą prawidłowo przechowywane są w stanie przetrwać ponad 100 lat.

Tradycyjny album

Album do wklejania zdjęć - prawdziwa klasyka. W końcu zmusi Cię do tego, żeby tak naprawdę przeprowadzić małą kontrolę w ilości zdjęć na komputerze, wybrać te najlepsze i właśnie te wywołać na papierze. Wygodniej przecież wspomina się zabawne historie z albumem w ręce niż przeglądając kilkadziesiąt folderów z tysiącem prawie takich samych zdjęć. Album tradycyjny przywróci wyjątkowość Twoim zdjęciom i należną im oprawę.

album ze zdjęciami

odbitki w rodzinnym albumie

Pudełko na zdjęcia

Pudełka na zdjęcia - prawdziwe hand made with love. Kunszt i elegancja, należyta oprawa z tkaniny dla Twoich wspomnień w standardowym formacie 10×15 cm. Takie przechowywanie jest strzałem w dziesiątkę, jeśli nie masz pomysłu na personalizowany prezent. Podaruj bliskiej osobie 100 pięknych chwil w ręcznie robionym pudełeczku.

pudełko na zdjęcia

opakowanie na zdjęcia

Ramki

Na koniec klasyczne zdjęcia w ramkach. Najważniejsze są tutaj Twoje ulubione zdjęcia, te z którymi wiążesz najpiękniejsze wspomnienia. Wykorzystaj odbitki w inny, niestandardowy sposób i udekoruj nimi swój dom.

zdjęcie w ramce dekoracja

Mamy nadzieję, przedstawione pomysły wdrożysz w życie i dzięki temu, Twoje odbitki poczują się wyjątkowo zadbane i bezpieczne:) Nie możesz zdecydować się, który pomysł jest najlepszy? Przyznajemy, że każdy z nich jest fantastyczny i ciężko zdecydować na jeden rodzaj. Najlepiej przekonać się o tym na własnej skórze, zatem działaj!

Źródło zdjęć: https://www.unsplash.com

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.