Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

3 tricki na odświeżenie mieszkania na wiosnę

3 tricki na odświeżenie mieszkania na wiosnę

Wreszcie wszystko budzi się do życia po zimowym śnie. Za oknem coraz cieplej, krokusy nieśmiało zaczynają zdobić ponurą przestrzeń, a Ty coraz częściej rezygnujesz z ciepłych zimowych kurtek. Nastała wiosna! Czas, który napawa optymizmem, nakręca do działania i motywuje do spełniania postanowień. Zaznacz to wyraźnie, przygotowując swoje mieszkanie na wiosnę. Oto 3 tricki na odświeżenie wnętrz.

Poczuj wiosnę nie tylko w sercu

A właściwie… uzewnętrznij swój nastrój wraz z wiosennym tchnieniem. :) Z pewnością w duszy Ci gra melodyjny rytm, w takt którego zechcesz odświeżyć swoje mieszkanie. Jeśli czujesz „to coś”, wiosenna metamorfoza wnętrza będzie strzałem w dziesiątkę.

Zadbaj o to, by Twoje mieszkanie odzwierciedlało nadejście nowej pory roku. Zacznij od tego, by wymienić tekstylia. Możesz to zrobić niewielkim kosztem, kupując kilka poszewek na jaśki lub szyjąc je samodzielnie z materiałów, które zalegają w szafie. Pozbądź się również sprzętów, których już nie potrzebujesz. Zrób to bez wyrzutów sumienia, w przeciwnym razie nie pozbędziesz się bałaganu, który jest efektem regularnego gromadzenia wszelkich przedmiotów. Schowaj też świąteczne dekoracje, robiąc miejsce na bukiet tulipanów czy drewniane ptaszki. Sam fakt usunięcia z przestrzeni zimowych akcesoriów sprawi, że poczujesz wiosenny powiew wiatru.

15x21

Zrób klimat!

Wzorem naszych skandynawskich sąsiadów, spraw, by we wnętrzach Twojego mieszkania zapanował niepowtarzalny nastrój. Styl skandynawski to minimalizm, prostota i ciepło. Efekt ten uzyskasz, chowając do szafy grube koce, futrzane pledy czy nadmiar przedmiotów, które tylko gromadzą kurz. Może rozważysz zmianę układu mebli? Możesz uzyskać ciekawą przestrzeń, którą zaaranżujesz w zupełnie nowy sposób.

Jeśli wnętrze wydaje Ci się zbyt surowe, możesz je wizualnie ocieplić kilkoma prostymi trickami. Świetnym pomysłem jest ściana ze zdjęciami, która będzie pełnić funkcję domowej galerii. Jeśli masz wnętrza w jednolitym kolorze, postaraj się, by zdjęcia w ramce były kolorowe i przedstawiały uśmiechnięte twarze. Wykorzystaj do tego odbitki popularne i powieś zdjęcia w formacie 10x15 czy 15x21. Jeśli masz do dyspozycji tylko niewielki fragment ściany, postaw na odbitki panoramiczne, które zawładną Twoją prywatną przestrzenią, nadając jej przytulny charakter. Nie możesz zdecydować się na jedno zdjęcie? Wykorzystaj możliwości, jakie daje Ci Fotolab. :) U nas wywołasz odbitki duży format, tworząc efektowny układ zdjęć, który będą mogli podziwiać nie tylko członkowie Twojej rodziny, ale i wasi znajomi. A jeśli zdjęcia na ścianę to dla Ciebie zbyt mało, ozdób parapety świecami i dodatkami w pastelowych kolorach.

OdbOdbitki 10x15

DIY – zainspiruj się

Chcesz samodzielnie urządzić swoje mieszkanie w wiosennym stylu? Przejrzyj sieć w poszukiwaniu ciekawych pomysłów DIY. Znajdziesz mnóstwo inspiracji na wykonanie uroczej poduszki w kształcie króliczka czy wiklinowego kosza. W Internecie jest zatrzęsienie pomysłów, dzięki którym niewielkim kosztem odmienisz każde wnętrze. Śmiało korzystaj z inspiracji i baw się świetnie w wiosennej aurze. :)
 

Oceniło nas już 12373 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.