Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Jak wykorzystać zdjęcia w świątecznym prezencie DIY?

Żyjemy w mocno cyfrowych czasach, gdzie prym wiodą media społecznościowe i łatwy dostęp do usług. Każdego dnia w smartfonach pojawiają się nowe fotki, które uwieczniają wyjątkowe chwile. Jeśli nie chcesz, by pozostały one jedynie zwykłymi zdjęciami w telefonie, wybierz najciekawsze fotografie i stwórz z nich prezenty diy.

przyjaciolki


          

Pamiętnik dla córki, notatnik dla przyjaciółki


Oto jeden z pomysłów na stylowy upominek dla kogoś, kogo darzysz wyjątkową miłością oraz przyjaźnią. Podkreśleniem tych uczuć może być samodzielnie przygotowany pamiętnik. Zalet jest wiele – nie wydasz na niego zbyt wielu pieniędzy, przednio się ubawisz przy jego tworzeniu, a przede wszystkim sprawisz ogromną radość komuś bliskiemu.
Wszystko, co musisz zrobić, to udać się do sklepu z artykułami papierniczymi i zakupić notes z gładką okładką, kilka elementów ozdobnych oraz barwny arkusz o wyższej gramaturze. W domu popuść wodze wyobraźni i wykonaj okładkę, jaką podpowiada Ci serce. Głównym motywem niech będzie zdjęcie wykonane w klimacie retro. Pamiętasz stylowe fotografie z legendarnych Polaroidów? Przywróć wspomnienia i wywołaj odbitki 10x13, pod którymi znajdzie się miejsce na wyjątkową dedykację.
          

polaroid

Rękodzieło coraz modniejsze


Produkty, które w milionach egzemplarzy napływają ze wschodu, są już mocno opatrzone, a ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Rękodzieło wraca do łask i to ze zdwojoną siłą, o czym świadczą choćby liczne pomysły na prezenty świąteczne diy, które można podpatrzyć w sieci. Chcesz postawić na oryginalność? Samodzielnie zrób unikalny prezent ze zdjęć diy. Jeśli nie masz odpowiednich umiejętności, spróbuj stworzyć coś niewielkiego. Niech będzie to ręcznie robiony zestaw zakładek do książki z Twoimi zdjęciami. Możesz podarować je ukochanemu jako dodatek do zakupionej lektury. Wykorzystaj do tego odbitki 10x10, które nakleisz na sztywniejszy karton i ozdobisz według własnego pomysłu. Oto gotowy przepis na skromny prezent od serca.

zdjecia prezent


          

Tablica pełna wspomnień


Nasza propozycja to tablica korkowa, którą możesz wypełnić najpiękniejszymi zdjęciami, zalegającymi na dysku Twojego komputera. Co będzie Ci do tego potrzebne? Bez wątpienia dobrej jakości odbitki 13x13. Kwadratowy format zdjęć to hit, który zawładnął Instagramem! Przenieś koncepcję na swoją pracę i wykonaj tablicę pełną osobistych wspomnień. Dodaj śmieszne komentarze, kilka zabawnych ozdobników, może uda Ci się wkomponować pęczek suszonych kwiatów. Sprawisz komuś przyjemność w wielkim stylu 

zdjecia na prezent


          

Bombki ze zdjęciem


Dlaczego prezenty diy na święta stają się tak popularne? No cóż, każdy stara się wyróżnić czymś oryginalnym i niepowtarzalnym. To dlatego wraca tradycja wysyłania kartek na święta i obdarowywania bliskich czymś, co wyszło spod pracy własnych dłoni. Chcesz należeć do zacnego grona rękodzielników? Zakasaj rękawy i do dzieła  Bombki choinkowe ze zdjęciem to świetne prezenty na święta diy. Możesz wykonać je samodzielnie w kilka minut. Baw się, dodając do wnętrza przezroczystych bombek kolorowy brokat czy śnieżynki, czubek zaś udekoruj czerwoną kokardką. Piękna dekoracja i cudowna pamiątka w jednym!

Oceniło nas już 12772 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.