Odbitki 9x13

Odbitki 9x13

Najpopularniejszy mały format zdjęć

Odbitki 9x13 to jeden z najmniejszych formatów jaki oferujemy. Ze względu na "kompaktowy format", świetnie pasuje do albumów z wklejanymi zdjęciami.

Odbitki 9x13 możesz wybrac tylko na papierze Premium: Błysk, Mat, Jedwab i Metallic.

 

ZAMÓW ODBITKI

PAPIER PREMIUM

 

Papier MATOWY PREMIUM   

Papier matowy posiada delikatną strukturę, przypominającą skórkę pomarańczy. Bardzo dobrze niweluje odbicia światła i zapobiega powstawaniu odcisków palców.

Gramatura 235 g/m2.

Papier BŁYSZCZĄCY PREMIUM   

Glossy papier charakteryzuje się błyszczącą powierzchnią, która gwarantuje właściwe nasycenie kolorów, wyjątkową ostrość detali i wieloletnią trwałość odbitek.

Gramatura 235 g/m2

Papier JEDWABNY   

Papier fotograficzny o delikatnej strukturze matowej, która nieco przypomina płótno, nadając zdjęciom niepowtarzalny styl starych fotografii. Oddaje jeszcze większą gamę kolorów, przy zachowaniu czystej bieli i głębokiej czerni.

Gramatura: 235 g/m2.

Papier METALLIC   

Papier metallic charakteryzuje się perłową powierzchnią, grubszą warstwą bazową oraz dużą sztywnością. Jest szeroko wykorzystywany w profesjonalnej fotografii np. do portretów, fotografii z sesji modowych i innych komercyjnych zastosowań. Zdjęcia na nim wywołane są bardziej kontrastowe i błyszczące.

Gramatura 250 g/m2.

 

Inteligentna korekcja kolorystyczna

To zaawansowana korekcja, która poprawi jakość Twoich zdjęć, ale tylko tych, które wymagają poprawy. Inteligentny system Perfectly Clear rozpozna, które zdjęcia wymagają korekty i zastosuje odpowiednie funkcje.

Dopasowuje wartości tonalne zdjęcia: rozjaśni zbyt ciemne zdjęcia oraz przyciemni te prześwietlone, wyrówna kontrast. Inteligentna korekcja poprawi też nasycenie kolorów oraz balans bieli. Ta niezwykle precyzyjna autokorekcja dorównuje pracy doświadczonego laboranta.

 

Opcja inteligentnej korekcji kolorystycznej dostępna jest w koszyku w opcji dodatki całkowicie za darmo. Masz również możliwość wybrania opcji rezygnacji z korekcji.

po korekcie po korekcie
przed korektą przed korektą

Ramki

Zobacz dostępne ramki i obramowania, podzieliliśmy je na dwie kategorie:
Pierwszą - na klasyczne, drugą - na fantazyjne i zabawne.

Efekty specjalne

Dodaj efekty kolorystyczne za jednym kliknięciem myszki!

Tekst

Każde zdjęcie możesz zatytułować, opisać, czy dodać do niego komentarz.
Do wyboru masz różne kolory i czcionki.

Naklejki

Zdjęcie wydaje Ci się zbyt standardowe?
Doklej okulary lub czapkę :)
W aplikacji znajdziesz mnóstwo zabawnych naklejek.

z efektami z efektami
bez efektów bez efektów

Pełny kadr

Całe zdjęcie (bez przycięcia) znajdzie się na odbitce. Przy niestandardowych proporcjach fotografii na bokach odbitki  mogą pojawić się białe paski.

 

Bez ramki

Twoje zdjęcie zostanie dopasowane do zamawianego formatu. Niektóre fragmenty Twojego zdjęcia mogę zostać obcięte- zwróć na to uwagę, finalny efekt zobaczysz w podsumowaniu.

 

Biała ramka

Jeśli uwielbiasz zdjęcia w białej ramce - ta opcja kadrowania jest dla Ciebie. Zdjęcie zostanie przycięte analogicznie jak w opcji “pełny kadr”, przy czym wokół całego zdjęcia zostanie dodana biała ramka.