Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Skaczący pies

Minialbum ze zdjęciami psa lub kota - Twój zwierzak też zasługuje na swojego Smartbooka

O psiakostka! Twój pupil znowu nieźle narozrabiał podczas Twojej nieobecności? Z pewnością nie był to ostatni raz. W ramach przeprosin przygotuj się na  najczulsze spojrzenie, pod wpływem którego zmięknie Ci serce i ugną się kolana. Psy i koty to wspaniali członkowie rodziny i wierni towarzysze każdej wyprawy. Chcesz uwiecznić swojego ulubieńca w wyjątkowy sposób? Zaprojektuj unikalny album ze zdjęciami zwierząt – najlepiej w formie praktycznego smartbooka.

Pies zasłania oczy

Na znak głębokiej przyjaźni

Co takiego mają w sobie zwierzęta, że tak chętnie się nimi otaczamy? Z psem lub kotem u boku życie nabiera zupełnie innego sensu. Każdy z nas skrywa w sobie wrażliwość i dobroć. Zwierzęta mają wyjątkową umiejętność uaktywniania tych cech. Udowodniono, że obecność zwierzęcia wpływa pozytywnie zarówno na ludzki umysł, jak i ciało.


Właściciele czworonogów są bardziej otwarci na otoczenie i łatwiej nawiązują kontakty międzyludzkie. Nieustannie towarzyszy im uczucie bycia potrzebnym, a przy tym troska i odpowiedzialność, które zwiększają pewność siebie. Obecność zwierzęcia rozluźnia mięśnie, obniża napięcie i spowalnia tętno. Tyle dobra w tak małej istocie! Chyba zgodzisz się z nami, że Twój czworonożny przyjaciel zasługuje na własnego smartbooka. :)

Kot na kolanach

Osobisty album ze zdjęciami psa – pamiątka, która chwyta za serce

Psiaki to absolutnie wyjątkowe stworzenia. Doskonale wyczuwają nastrój swoich właścicieli i robią wszystko, by wywołać na twarzy choć jeden uśmiech. Tryskają energią w letni poranek, zachęcając do wspólnych spacerów, a gdy pogoda pod psem (nomen omen), z przyjemnością moszczą się pod przytulnym kocem, kiedy akurat czytasz wciągającą książkę.


Założymy się, że Twój psiak potrafi wykonać kilka unikalnych sztuczek i wyróżnia go coś, czego nie ma żaden inny pupil. Może śpi w wyjątkowej pozycji albo jest rodzinnym pieszczochem? Wybierz najśmieszniejsze i najbardziej wzruszające kadry, i utrwal je wszystkie, przygotowując oryginalny album dla psa. Po latach wraz z domownikami będziesz wspominać czworonożnego urwisa, który wprowadził w rodzinne gniazdo mnóstwo radości i śmiechu.

Pies z językiem na wierzchu

Praktyczny smartbook ze zdjęciami Twojego pupila

Czy może być lepszy sposób na zachowanie najpiękniejszych wspomnień? Smartbook to minialbum, który pomieści aż 50 słodkich kadrów Twojego psiego przyjaciela. Kredowy papier zapewni wyjątkową trwałość, a barwna okładka zachęci do zapoznania się z zawartością.


Jak zaprojektować smartbook? Wybierz interesujący Cię szablon i przejdź do trybu jego edycji. Wszystko z łatwością zaprojektujesz na naszej stronie. Na okładce możesz wpisać dowolny tekst (np. Album mojego psa). Na pozostałych stronach umieść zdjęcia swojego zwierzaka. Zostaną z Tobą na lata! Smartbook ma poręczny format i z łatwością zmieści się do plecaka czy torebki. Każda fotka ma perforację ułatwiającą wyrywanie. Teraz dzielenie się wspomnieniami jest bajecznie proste!

Zdjęcie psa

Album mojego kota – wyjątkowa opowieść o mruczącym przytulasku

Hanna Banaszak śpiewała kiedyś o kocie, który całymi dniami tkwi w fotelu i lekceważy każdą pracę. Czy to również ulubione zajęcie Twojego milusińskiego futrzaka? Jeśli tak, z pewnością przyłapiesz go na leniwym przeciąganiu się i setkach wymyślnych pozycji, jakie przyjmuje podczas swojego nicnierobienia :) Sfotografuj te chwile i stwórz z nich wyjątkowy album dla kota. Taka „lektura” będzie znakomitym lekarstwem na jesienną chandrę czy wesołą fotorelacją z kocich poczynań.

Laptop i pies

Zdjęcie wyraża więcej niż tysiąc słów

Czasem trudno jest ubrać w słowa przygody Twojego czworonoga. Są ulotne jak wspomnienia, a przecież warto je utrwalać. Zachowaj czujność i od czasu do czasu „zapoluj” na wyjątkowy kadr ze swoim zwierzakiem w roli głównej. Uwierz nam, większość zdjęć nie będzie wymagać żadnego komentarza :) Uchwyć ulubieńca w nietypowej sytuacji, a przekonasz się, że masz pod swoim dachem absolutnie unikalną osobowość.

Decydując się na smartbook, otrzymujesz minialbum o wymiarach 10x15 cm. To niczym skoncentrowana pigułka, której głównym składnikiem jest miłość do Twojego czworonoga. Stwórz własną fotorelację i zachowaj swoje najlepsze wspomnienia z ukochanym zwierzakiem – bohaterem drugiego planu. ;) 

Skorzystaj z naszej oferty i zaprojektuj własny smartbook. Nie kupuj kota w worku! Postaw na sprawdzony produkt i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Pies w jesiennych liściach


 

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.