Miłość na odbitkach. Wpisz kod: LOVE24 i kup odbitki naświetlane 30% TANIEJ! SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Wielkanoc 2021 – złóż niebanalne życzenia świąteczne najbliższym

Wielkanoc 2021 – złóż niebanalne życzenia świąteczne najbliższym

Zabawa w poszukiwanie czekoladowych jajeczek, zapach żurku roznoszący się po całym mieszkaniu i tłumnie zgromadzona rodzina wokół świątecznego stołu – tak dla większości z nas wygląda Wielkanoc. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, będzie inaczej, dlatego zadbaj o wyjątkową atmosferę świąt i zaprojektuj własną kartkę z życzeniami dla najbliższych.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu

Po roku trwania pandemii, tymczasowych lockdownów i obostrzeń, wszyscy jesteśmy bogatsi o nowe doświadczenia. Jednak nic nie jest w stanie przerwać tradycji, którą pielęgnujemy od dziesięcioleci. Bez względu na dzielące nad odległości, tuż przed świętami z radością przekazujemy sobie życzenia, telefonując i wysyłając SMS-y do najbliższych.

Tym razem zrób to inaczej! Tradycyjne kartki z życzeniami na Wielkanoc zatraciły nieco swoją wartość, ustępując miejsca cyfrowym urządzeniom, które znacznie ten proces przyspieszają. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by wyłamać się z pokolenia smartfonów i sprawić przyjemność rodzinie życzeniami złożonymi w oryginalny sposób.

Odbitki 10x13

Razem na odległość

Dziś niewątpliwie żyjemy w inny sposób. Dialogi w dużej mierze opierają się na internetowych komunikatorach, które pozwalają zobaczyć najbliższych jedynie przez ekran. Nikt chyba nie zaprzeczy, że to wyjątkowa sytuacja, która wymaga równie wyjątkowych działań. Mamy dla Ciebie pomysł, dzięki któremu wyślesz rodzinie życzenia na święta wielkanocne, wpisując się w codzienną rzeczywistość. Zaprojektuj własną kartkę z aktualnym zdjęciem swojej rodziny i wyślij najbliższym w formie unikalnych życzeń.

Jak tego dokonać? Sprawdź ofertę Fotolab i przekonaj się, że z nami wszystko jest proste! Proponujemy Ci odbitki 10x13 w niezwykle modnym formacie, które są odwzorowaniem zdjęć z Polaroida w retro klimacie. Twoje zdjęcie zostanie otoczone białą ramką, a poniżej znajdzie się miejsce na podpis – idealne, by zamieścić wierszyki na święta wielkanocne. Rymowane życzenia z łatwością znajdziesz w sieci, lecz – w duchu nowoczesnego projektu – oprócz odbitek możesz wywołać także świetne wrażenie, tworząc samodzielne życzenia prosto z serca. Dziadkowie będą zachwyceni, zwłaszcza przebywając tak daleko od rodziny.

Odbitki 15x21

Czas na radość

Święta to czas nadziei i radości, to chwile dzielone z najbliższymi. W tym roku nie wszystko jest możliwe, dlatego jeśli chodzi o życzenia na święta wielkanocne zdjęcia chociaż po części oddają wielkanocną atmosferę. Nie ograniczaj się do wysyłania skopiowanych tekstów i banalnych grafik, które za chwilę zostaną zapomniane w odmęcie podobnych treści. Oryginalne życzenia ze zdjęciem sprawią nie tylko radość, ale i wpiszą się w serię rodzinnych pamiątek, na zawsze utrwalając chwilę uwiecznioną w niecodziennych okolicznościach. Chcesz nadać swoim życzeniom klasycznego charakteru? Wywołaj odbitki 15x21 i zapakuj je w świąteczny papier o pastelowych barwach. Dołącz do tego odręcznie pisane życzenia. Ten niecodzienny akcent z pewnością docenią członkowie rodziny, z którymi już dawno nie mieliście okazji się zobaczyć. Wesołych Świąt!

Oceniło nas już 12558 osób. Otrzymaliśmy od nich: 4.8 pkt. na 5 możliwych. Dziękujemy za twoją ocenę.